Jak oglądać ipla, TVN Player, TVP i polską telewizję za granicą?

08.02.2017
Jak oglądać ipla, TVN Player, TVP i polską telewizję za granicą?

Podróże służbowe, wakacje lub emigracja. Z różnych powodów nasze życie coraz częściej toczy się poza granicami Polski. Dzięki dynamicznie rozwijającej się technologii możemy bez problemu utrzymywać przez Internet kontakt z najbliższymi w trakcie rozłąki. Granice, państwa oraz kontynenty przestają być przeszkodą w ciągłym podtrzymywaniu więzi i relacji. O ile swobodna komunikacja za pośrednictwem sieci nie jest problemem, to dostęp do zasobów polskiej kultury już tak. Zwłaszcza jeśli chcemy oglądać polską telewizje online za granicą, transmisje na żywo czy VOD takie jak TVP, ipla czy Player. Tutaj, granice terytorialne poszczególnych państw obowiązują również w świecie wirtualnym.

W tym poradniku pokażemy sposób na oglądanie polskich serwisów VOD i telewizji podczas pobytu za granicą (przy pomocy VPN - NordVPN oraz ExpressVPN) i wyjaśnimy jak wygląda to aktualnie 2018 roku. Przy pomocy VPN ominiesz blokady i obejrzysz polskie seriale, filmy oraz mecze i wydarzenia sportowe (jak np. Mundial 2018 w TVP Sport). 

#
Dostawca VPN
Cena
Zwrot pieniędzy
Nasza ocena
Szczegóły oferty
1
ExpressVPN
od 6.67$ miesięcznie
30 dni
9.29
2
NordVPN
od 2.75$ miesięcznie
30 dni
9.1

Polska telewizja online za granicą a blokady regionalne

Wydawałoby się, że chcąc obejrzeć polską telewizję online za granicą - a w niej wydarzenie sportowe, film czy serial z rodzimym lektorem lub napisami - nie będziemy mieć większych problemów. Niestety, próba skorzystania z polskich serwisów VOD podczas pobytu za granicą w większości przypadków nam się nie powiedzie. Napotkamy na komunikat informujący nas, że ze względu na ograniczenia licencyjne dostęp do filmu lub serialu jest możliwy tylko na terytorium Polski - za pomocą urządzeń, które posiadają polski adres IP. Serwisy takie jak np.:

 • ipla (na której dostępny jest m.in. Polsat, Polsat Sport, Eurosport i kanał Eleven)
 • TVN Player
 • Player TVP VOD
 • TVP Sport
 • Onet VOD
 • nc+ go
 • HBO Go
 • Showmax
 • YouTube
 • WP Pilot
 • polski Netflix

uniemożliwią nam dostęp do swojej pełnej oferty VOD online podczas pobytu za granicą. Nie ma znaczenia czy są to wakacje, krótka podróż, dłuższy wyjazd czy emigracja. Nałożona blokada regionalna sprawi, że nie będziemy mogli oglądać polskich seriali, programów lub filmów (wyjątkiem są krótkie pobyty na terenie krajów UE, o czym w dalszej części).

Zdecydowanie nie jest to przyjemna informacja dla osoby, która chciałaby obejrzeć mecz reprezentacji, ulubiony serial, program rozrywkowy czy film z Polski. Nie ma tutaj znaczenia, czy chcemy skorzystać z płatnej oferty VOD czy darmowej - blokady regionalne dotyczą wszystkich pakietów. Sposób, żeby zlikwidować komunikat o błędzie informujący o ograniczeniach geograficznych to albo powrót do kraju albo… uzyskanie polskiego adresu IP, co możemy w prosty sposób zrobić przy pomocy VPN. Za pomocą tej usługi nie tylko odblokujemy dostęp do filmów i seriali za pośrednictwem platform VOD takich jak ipla, TVN Player, TVP, Showmax, WP Pilot, Onet i innych popularnych serwisów w Polsce. Poprawimy również swoje bezpieczeństwo i prywatność podczas z Internetu oraz ominiemy blokady regionalne nakładane przez innych usługodawców jak np. amerykańskiego Netflixa, Hulu czy BBC iPlayer.

Od kwietnia 2018, podczas krótkotrwałego pobyt w krajach UE, możemy ominąć blokady regionalne jeżeli spełnimy kilka warunków. Przede wszystkim, zasada dostępu do krajowych usług VOD podczas pobytu w UE dotyczy wyłącznie usług płatnych (tzn. musimy opłacać abonament za konto) oraz nie może mieć charakteru trwałego (jak w przypadku zniesionego roamingu - dostęp np. podczas urlopu w kraju UE) Oprócz tego, aby w UE polska telewizja online za granicą była dla nas dostępna, musimy wcześniej potwierdzić, że na stałe mieszkamy w Polsce. Procedura weryfikacji miejsca zamieszkania jest zależna od dostawcy usługi VOD i czasem może potrwać nawet kilka dni. Wymagane jest przesłanie dokumentu (np. skan rachunku za prąd, dowodu), dzięki któremu potwierdzimy, że faktycznie mieszkamy w Polsce. Jeżeli zależy nam na szybkim dostępie do polskiej telewizji za granicą, to często najlepszym wyborem będzie skorzystanie z opisywanego tutaj VPN - w ciągu kilku minut uzyskamy przy jego pomocy polskie IP i odblokujemy od razu dostęp do wszystkich usług - płatnych i darmowych. Polonia w krajach UE powinna również rozważyć tę opcję, bo bez dokumentów potwierdzających stały pobyt w Polsce może mieć problem z weryfikacją miejsca zamieszkania.

VPN można najprościej opisać jako szyfrowany tunel, przez który przechodzi całe nasze połączenie z Internetem. Tunel łączy nasz komputer ze specjalnym serwerem, za pośrednictwem którego jesteśmy następnie łączeni z interesującą nas treścią. Taki serwer może być zlokalizowany w dowolnym kraju. Mówiąc bardziej obrazowo - jeżeli mieszkamy w za granicą i do połączenia za pomocą VPN wybierzemy polski serwer, to otrzymamy polskie IP, a wszystkie usługi z których korzystamy "będą myślały", że łączymy się z Polski. Dzięki temu będziemy mogli oglądać polską telewizję przez Internet w USA, UK (Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii), Niemczech, Francji, Kanadzie, Brazylii i innych krajach, w których przyjdzie nam żyć.

Jaki VPN do polskiej telewizji online za granicą?

Skoro wiemy, że aby bezproblemowo oglądać VOD i polską telewizję online za granicą trzeba zmienić IP i najlepiej użyć do tego VPN, to teraz dochodzimy do momentu odpowiedzi na pytanie - skąd wziąć VPN? Najprościej i najszybciej jest wykupić gotową usługę od wyspecjalizowanej firmy, która oferuje dostęp do serwerów VPN. W naszym przypadku kluczowe będą dwa czynniki - serwer w Polsce (dzięki niemu uzyskamy polskie IP) oraz dobra prędkość przesyłu danych (abyśmy mogli oglądać programy w dobrej jakości, np. HD). Dzięki użyciu polskiego serwera VPN, wszystkie serwisy i usługi VOD, z których chcemy korzystać za granicą potraktują nas jak użytkownika łączącego się z terenu Polski i dzięki temu nie otrzymamy komunikatu o blokadzie ze względów geograficznych. Trzeba mieć jednak świadomość, że serwer VPN od wybranego przez nas dostawcy zostanie zbanowany przez serwis VOD. W tej sytuacji trzeba próbować do skutku połączenia za pośrednictwem innych serwerów.

VPN, który będzie działał szybko i stabilnie to usługa płatna, której cena wynosi zazwyczaj w okolicy 12$ przy płatnościach miesięcznych lub w granicach 3–7$ za miesiąc jeżeli zdecydujemy się zapłacić za dłuższy okres (rok, dwa lata lub trzy lata) z góry i to właśnie ta forma abonamentu najbardziej się opłaca, gdyż oszczędności dochodzą do 77%.

Do oglądania polskich seriali za granicą (oraz filmów, programów dokumentalnych i rozrywkowych oraz wydarzeń sportowych) na platformach takich jak ipla, TVN Player, TVP, Showmax, nc+ GO i innych polecamy poniższych dostawców usług VPN. Są to obecnie jedne z najlepszych usług na rynku, z których korzystać możemy bez problemu na komputerze, tablecie czy telefonie. Oprócz polskiego serwera będziemy mogli korzystać również z szeregu innych lokalizacji (jak np. USA, Niemcy, Francja, UK). Przy pomocy VPN możemy bardzo szybko uzyskać dostęp do polskiej telewizji i VOD - całość z wykupieniem usługi i instalacją programu nie zajmie więcej niż 5 - 10 minut.

Najlepsze VPN do polskiej telewizji online za granicą

1. ExpressVPN - 9.29/10

ExpressVPN strona
 • bezkonkurencyjna szybkość połączenia
 • polskie serwery VPN zlokalizowane w Warszawie
 • 2000+ serwerów w 95 krajach
 • korzystanie na 3 urządzeniach jednocześnie
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • brak logów
 • dobra ochrona prywatności
 • prosta i wygodna aplikacja

ExpressVPN to bardzo dobry wybór jeśli chodzi o streaming polskiej telewizji ze względu na bardzo szybkie serwery, które pozwolą na oglądanie transmisji wideo w jakości HD i lepszej. Firma dostarcza obecnie jedną z najszybszych i najstabilniejszych usług VPN spośród dostępnych na rynku. Dzięki obecności szybkich serwerów VPN z polskim IP bez problemu ominiemy blokady regionalne nakładane przez serwisy VOD i uzyskamy do nich dostęp za granicą.

Oprócz tego przy pomocy ExpressVPN uzyskamy dostęp do amerykańskiego Netflixa, ominiemy blokady stron nakładane przez dostawcę sieci oraz w znacznym stopniu poprawimy naszą prywatność w sieci.

Dzięki wsparciu 24/7 za pośrednictwem czatu online bez problemu rozwiążemy wszystkie ewentualne problemy z usługą.

ExpressVPN można kupić w ofercie specjalnej na 12 miesięcy + 3 miesiące gratis za 99$. Daje to oszczędność rzędu 49%. Istnieje również opcja wykupienia tylko miesięcznego abonamentu za 12,95$. Dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy możemy przetestować usługę i jeżeli będziemy niezadowoleni - wystąpić o zwrot wydanej kwoty.

2. NordVPN - 9.1/10

NordVPN strona
 • najlepszy stosunek ceny do możliwości
 • 42 serwery z polskim IP zlokalizowane w Warszawie
 • 4000+ serwerów w 60 krajach
 • korzystanie na 6 urządzeniach jednocześnie
 • dobra szybkość połączenia
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • całkowity brak logów
 • świetna ochrona prywatności

Spośród wielu dostępnych w Internecie usług VPN, NordVPN posiada w obecnej chwili najlepszą usługę jeśli chodzi o stosunek ceny do oferowanych możliwości. Z tego też względu, NordVPN to jedna z najcześciej wybieranych usług VPN przez wielu użytkowników. W ofercie firmy znajdziemy 42 polskie serwery VPN zlokalizowane w Warszawie, przy pomocy których bez problemu obejrzymy polskie seriale, programy oraz mecze za granicą na większości platform VOD. Jakość i szybkość połączenia jest dobra, ale może zdarzyć się że serwer z którym się połączymy będzie mocno obciążony (wtedy wystarczy połączyć się z innym).

Oprócz tego, NordVPN to świetny wybór jeśli chodzi o ochronę prywatności w sieci. Jeżeli oprócz dostępu do streamingu zależy nam również na ochronie prywatności, to NordVPN ma kilka zaawansowanych rozwiązań, które w tym pomogą.

Cena za usługę, czyli to co mocno wyróżnia NordVPN, to 99$ za trzy lata abonamentu. Czyli za każdy miesiąc korzystania z usługi zapłacimy 2,75$ (taniej o 77%). Możemy również kupić usługę tylko na miesiąc za 11,95$. Jeżeli będziemy niezadowoleni, to w ciagu 30 dni od kupna usługi pieniądze zostaną nam zwrócone.

Oprócz ominięcia blokad regionalnych, korzystanie z VPN ma wiele innych zalet:

 • chronimy naszą prywatność podczas korzystania z Internetu
 • zwiększamy bezpieczeństwo przesyłania i transmisji danych dzięki szyfrowaniu (nikt nie przechwyci i nie podejrzy naszych wiadomości, haseł czy przeglądanych stron)
 • nasze połączenie z siecią jest szyfrowane, dzięki czemu możemy bezpiecznie korzystać z publicznych WiFi bez obawy, że ktoś przechwyci nasze poufne dane (np. na lotnisku, w kawiarni)
 • możemy uzyskać dostęp do treści ocenzurowanych i zablokowanych w danym kraju przez dostawcę internetu lub rząd (przydatne podczas wyjazdów do krajów, w których Internet jest mocno blokowany)
 • omijanie innych blokad regionalnych i np. dostęp do amerykańskiego Netflixa

Materiał niedostępny. Materiał jest dostępny na terytorium Polski

"Materiał niedostępny. Materiał jest dostępny na terytorium Polski" - komunikat ipla

 

Przepraszamy. Z uwagi na ograniczenia licencyjne materiał jest niedostępny w kraju, z którego się łączysz.

"Przepraszamy. Z uwagi na ograniczenia licencyjne materiał jest niedostępny w kraju, z którego się łączysz." - komunikat VOD TVP

 

Wyświetlenie tego materiału bez zakupionego pakietu w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

"Wyświetlenie tego materiału bez zakupionego pakietu w Twojej lokalizacji jest niemożliwe" - komunikat Player TVN przy próbie dostępu do darmowego materiału z terenu UE

 

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

"Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe" - komunikat Player TVN przy próbie dostępu spoza UE (np. USA czy Kanady)

 

Ten film wideo zawiera treść od partnera, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich

"Ten film wideo zawiera treść od partnera, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich" - komunikat YouTube

 

Oglądanie polskiej telewizji online i VOD za granicą krok po kroku

Poniżej przedstawiamy krok po kroku czynności, które należy wykonać, aby oglądać polskie serwisy VOD takie jak ipla, TVN Player, Player TVP VOD czy nc+ GO za granicą przy pomocy VPN:

 • Założenie konta i opłacenie usługi u wybranego przez nas dostawcy VPN (do streamingu wideo polecamy NordVPN oraz ExpressVPN). Zapłacić możemy przy pomocy karty płatniczej, systemu PayPal oraz kilku innych metod płatności w tym przelewu bankowego.
 • Pobranie aplikacji na nasz system operacyjny ze strony wybranego dostawcy VPN (Windows, Android, iOS czy MacOS), a następnie jej instalacja, uruchomienie i zalogowanie się na konto użytkownika.
 • Wybór polskiego serwera w aplikacji i połączenie się z nim. Wystarczy wybrać Polskę na liście dostępnych lokalizacji i połączyć się z serwerem.
 • Świetnie! Jesteśmy połączeni z VPN i mamy polskie IP. Od tej pory nasze połączenie przechodzi przez serwer zlokalizowany w Polsce i mimo że jesteśmy za granicą (fizycznie znajdujemy się np. w Australii, UK czy USA) - dla wszystkich usług w sieci jesteśmy widoczni jako użytkownik łączący się z Polski.
 • Uruchamiamy ulubiony serwis VOD w którym dostępna jest polska telewizja online jak np. ipla, TVN Player, TVP VOD czy nc+ GO i oglądamy polskie seriale, filmy lub transmisje meczy online, które wcześniej były zablokowane.

Konfiguracja i rozpoczęcie korzystania z VPN to czynność prosta, która nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej. Każdy powinien bez problemu sobie z tym poradzić. Cały proces od kupna po uruchomienie usługi nie powinien nam zająć więcej niż 5 minut. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku jak to zrobić w przypadku NordVPN.

Oglądamy polskie seriale za granicą za pomocą NordVPN - przewodnik

Poniżej przedstawimy w prostych krokach jak uruchomić usługę NordVPN i uzyskać przy jej pomocy polski adres IP. Pokażemy to na przykładzie aplikacji na Windowsa, ale na Macu wszystko przebiega podobnie.

 1. W pierwszej kolejności musimy przejść na stronę NordVPN i kliknąć na przycisk „Kup VPN teraz” po czym zostaniemy przeniesieni do strony, na której możemy wybrać plan jaki chcemy wykupić.

  Wybór abonamentu w NordVPN

  Wybór rodzaju abonamentu

   

 2. Po wybraniu interesującej nas długości planu (najbardziej opłaca się roczny, dwuletni lub trzyletni, gdzie oszczędności dochodzą do 77%) pojawi się formularz rejestracyjny. Podajemy nasz adres e-mail oraz hasło i wybieramy rodzaj płatności. Zapłacić możemy przy pomocy karty, PayPala, Bitcoina lub przelewu bankowego (należy wybrać „Other” i uzyskamy możliwość płatności przy pomocy Dotpay lub Przelewy24, ale opcja ta jest dostępna tylko z terytorium Polski).

  Formularz rejestracji

  Formularz rejestracji

   

  Wybór płatności online

  Dane do płatności

   

 3. Po poprawnym wypełnieniu formularza otrzymamy e-mail potwierdzający i będziemy mogli zalogować się na nasze konto w NordVPN. Teraz tylko wystarczy kliknąć „My account” na stronie, zalogować się i pobrać z panelu odpowiednią aplikację.

  Panel NordVPN

  Aplikacje do pobrania w panelu

   

 4. Instalujemy aplikację na naszym komputerze. Całość przebiega prosto i szybko.

  Instalacja NordVPN

  Instalacja NordVPN

   

 5. Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji powita nas formularz logowania, w którym podajemy dane swojego konta.

  Aplikacja NordVPN

  Logowanie do aplikacji NordVPN

   

 6. Po zalogowaniu się przywita nas główny ekran aplikacji. Możemy na nim wybrać lokalizację serwera przy pomocy mapy lub przejść do zakładki „Servers” i tam wybrać z listy krajów Polskę. Następnie klikamy Connect Now i możemy cieszyć się polskim IP i oglądać polską telewizję online za granicą.

  Wybór lokalizacji z mapy - Polska

  Wybór lokalizacji z mapy

   

  Wybór polskiego serwera z listy

  Wybór polskiego serwera z listy

   

 7. Rada: Jeżeli mieszkamy na stałe za granicą np. w Wielkiej Brytanii, to na codzień możemy łączyć się przez serwery brytyjskie żeby mieć bezproblemowy dostęp do wszystkich usług na terenie UK, a polski serwer wybierać tylko wtedy gdy chcemy skorzystać z polskich usług VOD za granicą.

Prościej się nie da. Odwiedź stronę NordVPN zacznij oglądać polską telewizję omijając blokady jeszcze dziś.

Co możemy obejrzeć w ofercie polskich usług VOD?

Polskie serwisy VOD pozwalają na legalne oglądanie filmów, seriali i programów rozrywkowych przez Internet. Na rynku pojawia się ich coraz więcej, jednak do największych i najpopularniejszych platform należą obecnie Player.pl, TVP VOD (w tym Sport TVP) oraz ipla. Oprócz nich popularnością cieszą się również takie serwisy jak VOD.pl, HBO Go, Showmax, WP Pilot czy polski Netflix. Polska telewizja online dostępna w ofercie programowej poszczególnych serwisów dość mocno różni się od siebie. Znajdziemy w nich zarówno własne produkcje poszczególnych stacji jak i filmy i seriale zagraniczne z lektorem i napisami.

Player.pl

Należący do grupy TVN serwis Player.pl jest bez wątpienia najpopularniejszą platformą VOD w Polsce i wśród Polaków za granicą Nie bez powodu. Znajdziemy tam programy i seriale produkcji TVN, które cieszą się ogromną oglądalnością. Korzystając z serwisu obejrzymy takie polskie seriale jak m.in. Druga szansa, Na wspólnej, Diagnoza, Detektywi, Szpital, Lekarze, Ukryta prawda, Prawo Agaty, Teraz albo nigdy, Twarzą w twarz czy Singielka.

W Player.pl mamy również dostęp do popularnych programów rozrywkowych online takich jak Kuchenne rewolucje, Azja Express, MasterChef, Top Model, Kuba Wojewódzki, Agent-Gwiazdy, Iron Majdan, Dom marzeń, Kto poślubi mojego syna, Mali giganci, Mam Talent!, Milionerzy, Na noże, Rozmowy w toku, Ugotowani, Uwaga, X-Factor czy Hipnoza. W ramach Player.pl dostępne są również niektóre programy Canal+.

TVP za granicą

Telewizja Polska S.A. posiada własny serwis VOD TVP, w którym oferuje darmowy dostęp online do programów oraz seriali swojej produkcji. Cieszące się ogromną popularnością seriale obyczajowe i komediowe gromadzą przed telewizorami rzesze widzów w różnym wieku. Niezwykle popularne produkcje serialowe takie jak Korona królówM jak MiłośćNa dobre i na złerodzinka.plBarwy szczęściaO mnie się nie martwKlanRanczoMłodzi lekarzeNa sygnaleZa marzeniaLeśniczówkaKlanOjciec MateuszStrażacyPod wspólnym niebemWojenne dziewczyny czy Trzecia połowa

TVP to nie tylko seriale, ale również kabarety i Teatr Telewizji. Oprócz tego w ofercie TVP znajdziemy liczne programy rozrywkowe takie jak Kocham Cię, Polsko!Bake Off - Ale ciachoKoło fortunyThe Wall. Wygraj marzeniaBig Music QuizRolnik szuka żonyLa La PolandOd Opola do OpolaFamiliadaLudzik, czyli One Man Show The Voice of Poland (8 edycja), które mają swoich wiernych fanów.

W ramach oferty TVP znajduje się również TVP Sport (sport.tvp.pl), gdzie obejrzymy m.in. transmisje meczy piłki nożnej oraz wiele innych programów sportowych. Jest to platforma, gdzie prowadzone są transmisje na żywo większości wydarzeń sportowych związanych z polską reprezentacją. W tym roku będzie to również platforma, gdzie obejrzymy mecze reprezentacji polski na Mundialu 2018 w Rosji. Jak to jednak zwykle bywa, TVP za granicą jest dla większości wydarzeń dostępne jedynie wtedy, gdy posiadamy polski adres IP uzyskany za pomocą VPN.

ipla za granicą

ipla to serwis VOD, który jest związany z Cyfrowym Polsatem i działa od 2008 roku. Posiada bogatą ofertę seriali, programów rozrywkowych i filmów, które możemy oglądać przez Internet oraz transmituje na żywo wiele wydarzeń sportowych (mecze, walki bokserskie, KSW, MMA). W ofercie serwisu znajdziemy popularne seriale i programy takie jak: PrzyjaciółkiPierwsza miłośćW rytmie sercaSprawiedliwi - Wydział kryminalnyTrudne sprawyNianiaW rytmie sercaPolicjantki i policjanciŚwiat według KiepskichDlaczego Ja?Szpilki na GiewoncieZdradyEwa, ugotuj nam to!Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdamiAleja sławHell's Kitchen - Piekielna kuchniaTop Chef czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

HBO GO

W ofercie HBO GO znajdziemy praktycznie to samo co w ramach tradycyjnego HBO dostępnego za pośrednictwem kablówki lub satelity. Są to w głównej mierze nowe premiery filmowe oraz słynne seriale produkcji HBO takie jak Gra o TronWestworldDolina KrzemowaDetektyw, czy polskie seriale produkcji HBO jak Pakt i Wataha. Niestety od niedawna, HBO Go wzorem Netflixa zaczął aktywnie banować adresy IP przypisane do usług VPN. 

nc+ GO

Platforma cyfrowej dystrybucji filmów i seriali nc+ GO w głównej mierze zawiera ofertę programową dostępną u dostawcy telewizji satelitarnej ncplus. Znajdziemy w niej bardzo często najnowsze premiery filmowe i serialowe. W platformie jest dostęp do programów dostępnych m.in. na Canal+, Canal+ film, Canal+ seriale czy Canal+ sport. Zwłaszcza Canal+ sport przyciąga przed telewizory i monitory ogromne rzesze miłośników piłki nożnej w Polsce i za granicą, za sprawą transmisji Ligi Mistrzów UEFA i Premier League.

Polski Netflix

W ofercie polskiego Netflixa znajdziemy wybrane seriale i filmy z globalnej oferty serwisu, dostępne z polskimi napisami i w niektórych przypadkach z lektorem. W odróżnieniu od amerykańskiego Netflixa, polska oferta jest o wiele uboższa w filmy i seriale ze względu na liczne ograniczenia i blokady licencyjne.

Showmax

Showmax jest konkurentem Netflixa na polskim rynku jeśli chodzi o zagraniczne platformy VOD, które chcą zyskać polskich odbiorców. W ofercie znajdziemy m.in Ucho prezesa i SNL Polska.

Podsumowanie

VPN to proste i wygodne w użyciu narzędzie, przy pomocy którego polska telewizja online za granicą może być dla nas dostępna bez ograniczeń. Ma przy tym wiele innych zalet, z których omijanie geoblokad i ograniczeń regionalnych to zaledwie część możliwości do jakich możemy wykorzystać usługę po jej wykupieniu. Coraz więcej osób korzysta z VPN na co dzień - dla bezpieczeństwa, prywatności i swobodnego dostępu do sieci bez ograniczeń.

Udostępnij artykuł:

Wykop

Powiązane artykuły

Jak oglądać BBC iPlayer w Polsce?
20.04.2017 Blokady regionalne

Jak oglądać BBC iPlayer w Polsce?

BBC słynie ze świetnych produkcji zarówno filmowych jak i telewizyjnych. Ten brytyjski nadawca publiczny może być wzorem dla innych telewizji państ...

Jak oglądać Mundial 2018 za granicą?
13.06.2018 Blokady regionalne

Jak oglądać Mundial 2018 za granicą?

Mundial to niewątpliwie największe święto piłkarskie. Tegoroczna impreza odbywająca się w Rosji jak zwykle przyciągnie tłumy kibiców na stadiony or...