Recenzja PureVPN 2024

PureVPN.com

Decydując się na VPN od PureVPN możemy liczyć na dostęp do serwerów w 115 krajach. Ten dostawca VPN zapewnia szyfrowanie 256-bit.

Z usługi możemy korzystać na 5 urządzeniach jednocześnie. PureVPN udostępnia gotowe aplikacje na Windowsa i macOSa, a w przypadku urządzeń mobilnych na Androida i iOSa. Wsparcie użytkownika w przypadku problemów możliwe jest za pośrednictwem systemu zgłoszeń.

PureVPN pozwala na korzystania z usług P2P za pośrednictwem swoich serwerów.

PureVPN udostępnia swoim użytkownikom następujące protokoły VPN:

  • OpenVPN
  • PPTP
  • IKEv2
  • L2TP/IPSec
  • SSTP

Wśród dostępnych w ramach abonamentu w PureVPN protokołów znajdziemy protokół OpenVPN, uznawany obecnie za najbezpieczniejszy.

PureVPN nie przechowuje logów związanych z aktywnością użytkowników, czyli np. na temat odwiedzanych stron. Aplikacja kliencka PureVPN jest wyposażona w killswitch, który zablokuje połączenie z siecią w sytuacji utraty połączenia z VPN. Dzięki możliwości płatności przy pomocy Bitcoina, mamy możliwość dokonania całkowicie anonimowego zakupu usługi. Lokalizacja firmy odpowiedzialnej za PureVPN to Brytyjskie Wyspy Dziewicze, kraj poza grupą tzw. Państw Pięciu Oczu.

W PureVPN można wybrać spośród 3 planów abonamentu. Najkorzystniej wypada abonament 2 letni, czyli 24 miesiące korzystania z PureVPN. W tym przypadku cena za miesiąc wyniesie nas 3,54 USD, co da cenę niższą o 68% w stosunku do planu miesięcznego.

Płatność za usługę

Za abonament w PureVPN możemy zapłacić przy pomocy karty kredytowej, PayPala, przelewu bankowego oraz przelewu bankowego. Anonimowe płatności są możliwe przy pomocy Bitcoina lub alternatywnych kryptowalut.

7 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Decydując się na PureVPN mamy możliwość skorzystania z 7-dniowej gwarancji zwrotu pieniedzy. Oznacza to, że jeżeli będziemy niezadowoleni z usługi VPN od PureVPN to zostaną nam zwrócone pieniądze.