Recenzja VyprVPN 2023

VyprVPN.com

Decydując się na VPN od VyprVPN możemy liczyć na dostęp do serwerów w 64 krajach. Ten dostawca VPN zapewnia szyfrowanie 256-bit.

Z usługi możemy korzystać na 5 urządzeniach jednocześnie. VyprVPN udostępnia gotowe aplikacje na Windowsa i macOSa, a w przypadku urządzeń mobilnych na Androida i iOSa. Wsparcie użytkownika w przypadku problemów możliwe jest za pośrednictwem .

VyprVPN pozwala na korzystania z usług P2P za pośrednictwem swoich serwerów.

VyprVPN udostępnia swoim użytkownikom następujące protokoły VPN:

  • OpenVPN
  • PPTP
  • L2TP/IPSec

Wśród dostępnych w ramach abonamentu w VyprVPN protokołów znajdziemy protokół OpenVPN, uznawany obecnie za najbezpieczniejszy.

VyprVPN nie gromadzi żadnych logów i informacji na temat tego, co robią użytkownicy. Aktywność (czyli np. z czym się łączymy, jakie strony odwiedzamy), czas połączenia oraz wykorzystany transfer nie są logowane. Aplikacja kliencka VyprVPN jest wyposażona w killswitch, który zablokuje połączenie z siecią w sytuacji utraty połączenia z VPN. Lokalizacja firmy odpowiedzialnej za VyprVPN to Szwajcaria, kraj poza grupą tzw. Państw Pięciu Oczu.

W VyprVPN można wybrać spośród 2 planów abonamentu. Najkorzystniej wypada abonament roczny, czyli 12 miesięcy korzystania z VyprVPN. W tym przypadku cena za miesiąc wyniesie nas 5,00 USD, co da cenę niższą o 50% w stosunku do planu miesięcznego.

Płatność za usługę

Za abonament w VyprVPN możemy zapłacić przy pomocy karty kredytowej i PayPala.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Decydując się na VyprVPN mamy możliwość skorzystania z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniedzy. Oznacza to, że jeżeli będziemy niezadowoleni z usługi VPN od VyprVPN to zostaną nam zwrócone pieniądze.