Jak oglądać Polsat Box Go za granicą w 2024?

Polsat Box Go za granicą

Polsat Box GO za granicą nie działa tak jak w Polsce. Podobnie jak darmowa wersja Polsat Go. Większość zawartości tych platform jest niedostępna i będąc poza Polską zobaczy się jedynie małą część oferty. Ale jest prosty sposób żeby odblokować i oglądać Polsat Box GO za granicą. I uzyskać dostęp do swoich ulubionych filmów, seriali oraz programów. Wszystko co trzeba zrobić, to zmienić swoje IP na polskie co z łatwością można zrobić przy pomocy VPN.

Dlaczego Polsat Go nie działa za granicą?

Wiele osób z pewnością zastanawia się, czy Polsat Box Go działa za granicą w taki sam sposób jak w Polsce. Odpowiedź jest niestety negatywna i za granicą Polsat blokuje dostęp do większości zawartości swoich platform. Tak samo, jak było jeszcze w poprzedniej wersji serwisu, gdy funkcjonował pod nazwą Ipla. Podobnie jak w przypadku innych serwisów ze streamingiem, jest to spowodowane przez blokady regionalne. To właśnie one sprawiają, że dostęp do niektórych filmów i seriali online możliwy jest tylko z określonych państw.

Ten mechanizm stosuje również Polsat Go, który ma podpisane różnego rodzaju porozumienia z dostawcami treści: filmów, seriali, programów rozrywkowych i dokumentalnych oraz transmisji sportowych. Określają one w jakim kraju wybrany materiał może być udostępniany użytkownikom do oglądania i na jakich zasadach ma się to odbywać. Nie ma znaczenia język użytkownika, istotna jest tylko jego fizyczna lokalizacja. Z tego powodu Polacy mieszkający poza Polską mogą wykupić dostęp tylko do bardzo ograniczonego pakietu Polonia w ramach Polsat Box Go.

Ale jest sposób, żeby oglądać Polsat Go za granicą i cieszyć się dostępem do wszystkich filmów, seriali i wydarzeń sportowych. Wystarczy zmienić IP, o czym dalej.

Jak oglądać Polsat Box Go za granicą?

Przy całych tych ograniczeniach, na które natrafiają za granicą widzowie Polsat Box Go, sposób na odblokowanie serwisu jest bardzo prosty. I co najważniejsze – szybki i skuteczny. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, trzeba zmienić swój adres IP i zrobić tak, żeby mieć polskie IP za granicą. Czyli żeby zamiast obecnego, np. brytyjskiego, norweskiego czy niemieckiego IP zacząć korzystać z polskiego adresu IP. Można to z łatwością zrobić przy pomocy sieci VPN z serwerami w Polsce.

W ten sposób będzie można oglądać Polsat Box Go w Niemczech, UK, Norwegii, Holandii, USA, Dani oraz każdym innym kraju, w którym przyszło nam aktualnie żyć lub przebywać.

Polski VPN da nie tylko dostęp do całej zawartości Polsat Box Go tak jakby się było w Polsce. To również możliwość wykupienia pakietów dostępnych w tym serwisie. Przy wejściu na stronę Polsat Box Go za granicą, pojawia się tylko pakiet Polonia Te, które możesz znać z Polski jak np. Polsat Box Go Premium, Polsat Box Go Sport czy Polsat Box Go HBO są ukryte gdy wejdzie się stronę z zagranicznym adresem IP.

Jaki jest najlepszy VPN do oglądania Polsat Box GO za granicą?

W sieci można znaleźć bardzo wiele różnego rodzaju firm, które oferują dostęp do sieci VPN. Różnią się one siebie funkcjami, możliwości oraz ceną. Nie wszystkie usługi, które świetnie chronią prywatność, równie dobrze sprawdzają się w przypadku streamingu filmów oraz seriali.

W naszej ocenie, aktualnie są trzy świetne firmy, które zostawiają całą konkurencję mocno w tyle i oferują rewelacyjną usługę w bardzo dobrej cenie. Idealnie sprawdzającą się przy streamingu nie tylko Polsatu za granicą, ale również innych polskich serwisów VOD jak Player, TVP czy polskiego Netflixa. Mają proste i intuicyjne w obsłudze aplikacje, które dostępne są na komputery, telefony i tablety. Najlepsze VPN do Polsat Box Go za granicą to:

 • 5200+ serwerów w 60 krajach
 • Obsługa do 6 urządzeń równocześnie
 • Pomoc i wsparcie online przez 24/7
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Aktualna promocja: 69% zniżki i 3 miesiące gratis
od
3,99€
za miesiąc
Sprawdź ❯❯
 • 3200+ serwerów w 65 krajach
 • Obsługa nieograniczonej liczby urządzeń
 • Pomoc i wsparcie online przez 24/7
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Aktualna promocja: 86% zniżki i 3 miesiące gratis
od
1.99€
za miesiąc
Sprawdź ❯❯
 • 3000+ serwerów w 95 krajach
 • Obsługa do 5 urządzeń równocześnie
 • Pomoc i wsparcie online przez 24/7
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Aktualna promocja: 49% zniżki i 3 miesiące gratis
od
6,67$
za miesiąc
Sprawdź ❯❯
 • 7400+ serwerów w 91 krajach
 • Obsługa do 7 urządzeń równocześnie
 • Pomoc i wsparcie online przez 24/7
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Aktualna promocja: 83% zniżki
od
2€
za miesiąc
Sprawdź ❯❯

Ważną cechą dobrej usługi VPN jest to, żeby gwarantowała swoim klientom długi okres gwarancji zwrotu pieniędzy. Dzięki temu, każdy kto zdecyduje się na kupno VPN ma możliwość jego testowania bez ponoszenia żadnego ryzyka. A w przypadku braku satysfakcji lub jakiś problemów z jego funkcjonowaniem – można odzyskać pieniądze. Najlepsze firmy dają na to zazwyczaj aż 30 dni!

Polsat Box GO za granicą – jak oglądać za pomocą VPN

Sam proces uruchomienia VPN, a następnie zmiany IP na swoim komputerze lub telefonie jest bardzo prosty. Nie zajmie więcej niż kilka minut, więc zaledwie kilka chwil dzieli nas od oglądania świetnych filmów i seriali. Żeby oglądać Polsat Box Go za granicą trzeba:

 1. Wybrać ofertę dostawcy VPN z serwerami VPN zlokalizowanymi w Polsce.
 2. Założyć konto i wykupić usługę od wybranej firmy świadczącej dostęp do sieci VPN.
 3. Pobrać i zainstalować program do łączenia się z VPN na swoim urządzeniu (komputerze lub telefonie).
 4. Uruchomić aplikację VPN, a następnie zalogować się na swoje konto.
 5. Na liście dostępnych lokalizacji znaleźć Polskę i połączyć się z nią.
 6. W tym momencie nastąpi zmiana naszego adresu IP na polski. Od tej pory można oglądać Polsat Box za granicą.

Całość nie powinna zając więcej niż kilku minut. I jest to naprawdę proste i nie wymaga nie wiadomo jakich umiejętności.

Pakiet Polsat Box Go Premium
Pakiet Polsat Box Go Premium

Ile kosztuje Polsat Box Go?

Polsat Box Go ma kilka dostępnych pakietów, które można wykupić żeby móc oglądać dostępne tam materiały w formie wideo na życzenie i streamingu. Aktualnie nie ma opcji oglądania Polsat Box Go za darmo, tak jak to było w przypadku Ipla TV. Teraz zawartość serwisu dostępna jest dopiero po opłaceniu abonamentu. Dostępne w Polsce pakiety to:

 • Polsat Box Go Premium – 30 zł za 30 dni – pakiet, w ramach którego otrzymujemy dostęp do kanałów na żywo (Polsat na żywo, Polsat 2, TV 4, Cinemax, National Geographic, Polsat News, Wydarzenia 24).
 • Polsat Box Go Sport – 40 zł za 30 dni – pakiet sportowy, w ramach którego można oglądać kanały TV przez internet Polsat Sport na żywo, Eurosport, Eleven Sports, Fight Box. Oprócz tego transmisje Ligii Mistrzów, Ekstraklasy, UFC, Plus Ligi i wielu innych wydarzeń sportowych.
 • Polsat Box Go HBO – 25 zł za 30 dni – pakiet, który zapewnia dostęp do kanałów HBO.

Chcąc oglądać za granicą te pakiety Polsatu, trzeba jeszcze doliczyć sobie do tego koszt usługi VPN. To ile finalnie będzie kosztować usługa zależy od dwóch rzeczy – oferty, którą wybierzemy oraz okresu na jaki kupimy abonament. Firmy dostarczające dostęp do sieci VPN w różny sposób kształtują ceny VPN, które oferują.

Pakiet Polsat Box Go Sport
Pakiet Polsat Box Go Sport

Polsat Go – czyli Polsat na żywo za darmo

Jest również darmowa wersja serwisu Polsatu, która funkcjonuje pod inną nazwą i adresem, czyli Polsat Go. To właśnie tam można oglądać za darmo seriale i filmy z Polsatu. Jednak w porównaniu do wersji Box Go, jego zawartość jest o wiele bardziej uboga. Więc zdecydowanie warto wydać te 30 zł miesięcznie, żeby mieć dostęp do pełnej kolekcji materiałów wideo.

W ramach Polsat GO dostępna jest również transmisja na żywo kanału Polsat online. Dzięki temu można oglądać przez internet wszystko to, co leci również w tradycyjnej telewizji.

Oglądanie Polsat Go wymaga jedynie rejestracji konta. Trzeba również liczyć się z reklamami, którymi będą przerywane materiały.

Co można oglądać w Polsat Box Go?

W ramach abonamentu Polsat Box Go Premium otrzymujemy dostęp do bardzo bogatego zbioru filmów, seriali, programów rozrywkowych, programów dla dzieci oraz kanałów TV na żywo. A to wszystko online, przez internet. O ile większość filmów można znaleźć również na innych platformach streamingowych online, to wiele seriali jest dostępnych wyłącznie w ramach oferty Polsat Box Go:

 • Instrukcja kochania
 • Pierwsza miłość
 • Osaczony
 • Przyjaciółki
 • Gliniarze
 • Świat według Kiepskich
 • Tatuśkowie
 • Zdrady
 • Rodzina zastępcza
 • Miodowe lata

Co oferuje pakiet Polonia w Polsat Box GO?

Pakiet Polonia w Polsat Box GO to dedykowana oferta dla osób mieszkających za granicą. Od pozostałych pakietów różni zawartością, która jest mocno okrojona w stosunku do oferty dla mieszkańców Polski. Znajdziemy tam głównie kanały telewizyjne związane z Polsatem, transmisje niektórych wydarzeń sportowych oraz część seriali znanych z Polsatu i partnerskich stacji telewizyjnych. Pakiet Polonia można wykupić z terytorium dowolnego państwa. I kosztuje odpowiednio 10$/10€/10£ za 30 dni w zależności od kraju pobytu.

W ramach pakietu Polonia dostępne są seriale:

 • Przyjaciółki
 • Pierwsza miłość
 • Kowalscy kontra Kowalscy
 • Policjanci i policjantki
 • Chłopaki do wzięcia
 • Gliniarze

Oraz kanały Kanały TV takie jak Polsat News, Fight Box HD, Fast&Fun Box czy Disco Polo Music.

Polsat Box GO za granicą – Pytania i odpowiedzi

Czy Polsat Box Go działa za granicą?

Polsat Box Go nie działa za granicą tak jak w Polsce i dostępny jest tylko w mocno ograniczonym pakiecie Polonia. Żeby oglądać całą ofertę tej platformy za granicą trzeba zmienić swój adres IP na polski np. przy pomocy usługi VPN.

Jak oglądać Polsat Box Go za granicą?

Do oglądania Polsat Box Go za granicą potrzebny jest polski adres IP, który można uzyskać przy pomocy sieci VPN. Bez niego poza Polską dostępna jest tylko mocno ograniczona oferta w postaci pakietu Polonia.

Jaka jest cena Polsat Box Go?

Pakiet Polsat Box Go Premium kosztuje 30 zł za 30 dni, Polsat Box Go Sport to 40 zł za 30 dni a Polsat Box GO HBO to koszt 25 zł za 30 dni.

Co się stało z Ipla?

Popularna platforma z filmami i serialami Ipla zmieniła nazwę i identyfikację wizualną i stała się częścią nowej usługi przygotowanej przez Cyfrowy Polsat – Polsat Box Go. Jest to kompleksowa usługa telewizji internetowej, streamingu oraz filmów i seriali w formule VOD

Jak oglądać Polsat Box Go w Niemczech?

Jest prosty sposób na oglądanie Polsat Box Go w Niemczech, wystarczy zmienić swój adres IP za pomocą sieci VPN na Polskę. W ten sposób Polsat będzie nas traktował jak każdego innego użytkownika, który łączy się z Polski. VPN jest prosty w obsłudze i pozwala na wygodny dostęp do streamingu Polsat Box Go w Niemczech.

Jak oglądać Polsat Box Go w UK?

Żeby oglądać Polsat Box Go online w UK tak jak w Polsce trzeba skorzystać z usługi VPN i zmienić swój adres IP na polski. Dzięki temu, wirtualnie przeniesiemy się do Polski i tak będzie nas traktował Polsat Box Go – pojawi się pełna oferta.