Jak oglądać Polsat Box Go za granicą w 2024?

Polsat Box Go za granicą

Polsat Box GO za granicą nie działa tak jak w Polsce. Większość zawartości tej platformy jest niedostępna, a będąc poza Polską, zobaczysz jedynie małą część oferty. Jednak istnieje prosty sposób, aby odblokować i oglądać Polsat Box GO za granicą oraz uzyskać dostęp do swoich ulubionych filmów, seriali i programów. Wystarczy zmienić swoje IP na polskie, co można łatwo zrobić za pomocą VPN. W tym artykule pokażemy jak oglądać Polsat Box GO za granicą.

Jak oglądać Polsat Box GO za granicą?

Przy wszystkich ograniczeniach, na które natrafiają za granicą widzowie Polsat Box Go, sposób na odblokowanie serwisu jest bardzo prosty. Co najważniejsze, jest szybki i skuteczny – wystarczy zmienić swój adres IP na polski. Oznacza to, że zamiast obecnego IP (np. brytyjskiego, norweskiego czy niemieckiego), trzeba korzystać z polskiego adresu IP. Można to łatwo zrobić za pomocą sieci VPN z serwerami w Polsce.

Proces uruchomienia VPN i zmiany IP na swoim komputerze lub telefonie jest bardzo prosty. Nie zajmie więcej niż kilka minut, więc zaledwie kilka chwil dzieli nas od oglądania świetnych filmów i seriali. Aby oglądać Polsat Box Go za granicą, trzeba:

 1. Wybrać ofertę dostawcy VPN z serwerami VPN zlokalizowanymi w Polsce. Polecamy do tego usługę od NordVPN.
 2. Założyć konto i wykupić usługę od wybranej firmy świadczącej dostęp do sieci VPN.
 3. Pobrać i zainstalować program do łączenia się z VPN na swoim urządzeniu (komputerze lub telefonie).
 4. Uruchomić aplikację VPN, a następnie zalogować się na swoje konto.
 5. Na liście dostępnych lokalizacji znaleźć Polskę i połączyć się z nią.
 6. W tym momencie nastąpi zmiana naszego adresu IP na polski. Od tej pory można oglądać Polsat Box za granicą.

Całość nie powinna zając więcej niż kilku minut. I jest to naprawdę proste i nie wymaga nie wiadomo jakich umiejętności. W ten sposób będzie można oglądać Polsat Box Go w Niemczech, UK, Norwegii, Holandii, USA, Dani oraz każdym innym kraju, w którym przyszło nam aktualnie żyć lub przebywać.

Polski VPN da nie tylko dostęp do całej zawartości Polsat Box Go tak jakby się było w Polsce. To również możliwość wykupienia pakietów dostępnych w tym serwisie. Przy wejściu na stronę Polsat Box Go za granicą, pojawia się tylko pakiet Polonia Te, które możesz znać z Polski jak np. Polsat Box GO Start, Polsat Box GO Premium Polsat Box GO Sport są ukryte gdy wejdzie się stronę z zagranicznym adresem IP.

Pakiet Polsat Box Go Premium
Pakiet Polsat Box Go Premium

Jaki jest najlepszy VPN do oglądania Polsat Box GO za granicą?

W sieci można znaleźć bardzo wiele różnego rodzaju firm, które oferują dostęp do sieci VPN. Różnią się one siebie funkcjami, możliwości oraz ceną. Nie wszystkie usługi, które świetnie chronią prywatność, równie dobrze sprawdzają się w przypadku streamingu filmów oraz seriali.

W naszej ocenie, aktualnie są trzy świetne firmy, które zostawiają całą konkurencję mocno w tyle i oferują rewelacyjną usługę w bardzo dobrej cenie. Idealnie sprawdzającą się przy streamingu nie tylko Polsatu za granicą, ale również innych polskich serwisów VOD jak Player, TVP czy polskiego Netflixa. Mają proste i intuicyjne w obsłudze aplikacje, które dostępne są na komputery, telefony i tablety. Najlepsze VPN do oglądania Polsat Box Go za granicą to:

 • 6000+ serwerów w 111 krajach
 • Obsługa do 10 urządzeń równocześnie
 • Pomoc i wsparcie online przez 24/7
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Aktualna promocja: 75% zniżki i 3 miesiące gratis
od
2,99€
za miesiąc
Sprawdź ❯❯
 • 3200+ serwerów w 100 krajach
 • Obsługa nieograniczonej liczby urządzeń
 • Pomoc i wsparcie online przez 24/7
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Aktualna promocja: 84% zniżki
od
1.99€
za miesiąc
Sprawdź ❯❯
 • 3000+ serwerów w 95 krajach
 • Obsługa do 5 urządzeń równocześnie
 • Pomoc i wsparcie online przez 24/7
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Aktualna promocja: 49% zniżki i 3 miesiące gratis
od
6,67$
za miesiąc
Sprawdź ❯❯
 • 7400+ serwerów w 91 krajach
 • Obsługa do 7 urządzeń równocześnie
 • Pomoc i wsparcie online przez 24/7
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Aktualna promocja: 83% zniżki
od
2€
za miesiąc
Sprawdź ❯❯

Ważną cechą dobrej usługi VPN jest to, żeby gwarantowała swoim klientom długi okres gwarancji zwrotu pieniędzy. Dzięki temu, każdy kto zdecyduje się na kupno VPN ma możliwość jego testowania bez ponoszenia żadnego ryzyka. A w przypadku braku satysfakcji lub jakiś problemów z jego funkcjonowaniem – można odzyskać pieniądze. Najlepsze firmy dają na to zazwyczaj aż 30 dni!

Dlaczego Polsat Go nie działa za granicą?

Wiele osób z pewnością zastanawia się, dlaczego Polsat Box Go nie działa za granicą w taki sam sposób jak w Polsce. Niestety, odpowiedź jest negatywna – za granicą Polsat blokuje dostęp do większości zawartości swoich platform. Tak samo było w poprzedniej wersji serwisu, gdy funkcjonował pod nazwą Ipla. Podobnie jak w przypadku innych serwisów streamingowych, jest to spowodowane blokadami regionalnymi. To one sprawiają, że dostęp do niektórych filmów i seriali online jest możliwy tylko z określonych państw.

Określają one w jakim kraju wybrany materiał może być udostępniany użytkownikom do oglądania i na jakich zasadach ma się to odbywać. Nie ma znaczenia język użytkownika, istotna jest tylko jego fizyczna lokalizacja. Z tego powodu Polacy mieszkający poza Polską mogą wykupić dostęp tylko do bardzo ograniczonego pakietu Polonia w ramach Polsat Box Go.

Ile kosztuje Polsat Box Go?

Polsat Box Go ma kilka dostępnych pakietów, które można wykupić żeby móc oglądać dostępne tam materiały w formie wideo na życzenie i streamingu. Aktualnie nie ma opcji oglądania Polsat Box Go za darmo, tak jak to było w przypadku Ipla TV. Teraz zawartość serwisu dostępna jest dopiero po opłaceniu abonamentu. Dostępne w Polsce pakiety to:

 • Polsat Box Go Start – 30 zł za rok – podstawowy, mocno ograniczony pakiet, który zastąpił plan darmowy.
 • Polsat Box Go Premium – 30 zł za 30 dni – pakiet, w ramach którego otrzymujemy dostęp do kanałów na żywo (Polsat na żywo, Polsat 2, TV 4, Cinemax, National Geographic, Polsat News, Wydarzenia 24).
 • Polsat Box Go Sport – 40 zł za 30 dni – pakiet sportowy, w ramach którego można oglądać kanały TV przez internet Polsat Sport na żywo, Eurosport, Eleven Sports, Fight Box. Oprócz tego transmisje Ligii Mistrzów, Ekstraklasy, UFC, Plus Ligi i wielu innych wydarzeń sportowych.

Chcąc oglądać te pakiety Polsatu za granicą, trzeba jeszcze doliczyć sobie do tego koszt usługi VPN. To ile finalnie będzie kosztować usługa zależy od dwóch rzeczy – oferty, którą wybierzemy oraz okresu na jaki kupimy abonament. Firmy dostarczające dostęp do sieci VPN w różny sposób kształtują ceny VPN, które oferują.

Pakiet Polsat Box Go Sport
Pakiet Polsat Box Go Sport

Co można oglądać w Polsat Box Go?

W ramach abonamentu Polsat Box Go Premium otrzymujemy dostęp do bardzo bogatego zbioru filmów, seriali, programów rozrywkowych, programów dla dzieci oraz kanałów TV na żywo. A to wszystko online, przez internet. O ile większość filmów można znaleźć również na innych platformach streamingowych online, to wiele seriali jest dostępnych wyłącznie w ramach oferty Polsat Box Go:

 • Instrukcja kochania
 • Pierwsza miłość
 • Osaczony
 • Przyjaciółki
 • Gliniarze
 • Świat według Kiepskich
 • Tatuśkowie
 • Zdrady
 • Rodzina zastępcza
 • Miodowe lata

Co oferuje pakiet Polonia w Polsat Box GO?

Pakiet Polonia w Polsat Box GO to dedykowana oferta dla osób mieszkających za granicą. Od pozostałych pakietów różni zawartością, która jest mocno okrojona w stosunku do oferty dla mieszkańców Polski. Znajdziemy tam głównie kanały telewizyjne związane z Polsatem, transmisje niektórych wydarzeń sportowych oraz część seriali znanych z Polsatu i partnerskich stacji telewizyjnych. Pakiet Polonia można wykupić z terytorium dowolnego państwa. I kosztuje odpowiednio 10$/10€/10£ za 30 dni w zależności od kraju pobytu.

W ramach pakietu Polonia dostępne są seriale:

 • Przyjaciółki
 • Pierwsza miłość
 • Kowalscy kontra Kowalscy
 • Policjanci i policjantki
 • Chłopaki do wzięcia
 • Gliniarze

Oraz kanały Kanały TV takie jak Polsat News, Fight Box HD, Fast&Fun Box czy Disco Polo Music.

Polsat Box GO za granicą – Pytania i odpowiedzi

Czy Polsat Box Go działa za granicą?

Polsat Box Go nie działa za granicą tak jak w Polsce i dostępny jest tylko w mocno ograniczonym pakiecie Polonia. Żeby oglądać całą ofertę tej platformy za granicą trzeba zmienić swój adres IP na polski np. przy pomocy usługi VPN.

Jak oglądać Polsat Box Go za granicą?

Do oglądania Polsat Box Go za granicą potrzebny jest polski adres IP, który można uzyskać przy pomocy sieci VPN. Bez niego poza Polską dostępna jest tylko mocno ograniczona oferta w postaci pakietu Polonia.

Jaka jest cena Polsat Box Go?

Pakiet Polsat Box Go Start kosztuje 30 zł za rok, Polsat Box Go Premium kosztuje 30 zł za 30 dni, Polsat Box Go Sport kosztuje 40 zł za 30 dni.

Czy Ipla to teraz Polsat Box Go?

Popularna platforma z filmami i serialami Ipla zmieniła nazwę i identyfikację wizualną i stała się częścią nowej usługi przygotowanej przez Cyfrowy Polsat – Polsat Box Go. Jest to kompleksowa usługa telewizji internetowej, streamingu oraz filmów i seriali w formule VOD

Jak oglądać Polsat Box Go w Niemczech?

Aby oglądać Polsat Box Go w Niemczech, wystarczy zmienić swój adres IP za pomocą sieci VPN na Polskę. W ten sposób Polsat będzie nas traktował jak każdego innego użytkownika, który łączy się z Polski. VPN jest prosty w obsłudze i pozwala na wygodny dostęp do streamingu Polsat Box Go w Niemczech.

Jak oglądać Polsat Box Go w UK?

Żeby oglądać Polsat Box Go online w UK tak jak w Polsce trzeba skorzystać z usługi VPN i zmienić swój adres IP na polski. Dzięki temu, wirtualnie przeniesiemy się do Polski i tak będzie nas traktował Polsat Box Go – pojawi się pełna oferta.