VPN Argentyna – zmiana IP na argentyńskie

VPN Argentyna

Za pomocą argentyńskiej sieci VPN można w świecie wirtualnym przenieść się do Argentyny. A to może dać wymierne korzyści, gdyż pozwala na skorzystanie z atrakcyjnych cen na wielu platformach z usługami cyfrowymi. Nie każdy dostawca usług VPN oferuje serwery VPN w Argentynie, ale jest kilka firm z ciekawą ofertą w tym kraju. W tym artykule przedstawimy najlepsze sieci VPN dla Argentyny, które pozwolą na zmianę IP na argentyńskie i zmianę swojej lokalizacji na Argentynę.

Najlepszy VPN Argentyna 2024

Jest kilka firm, które oferują szybkie sieci VPN w Argentynie. Są to wiodący dostawcy usług VPN, którzy posiadają serwery VPN w licznych lokalizacjach na całym świecie. Korzystając z serwerów VPN w Argentynie bez problemu zmienimy lokalizację komputera na ten kraj. A to da dostęp do wielu korzyści, gdyż z argentyńskie IP pozwala na uzyskanie dostępu do cen i ofert przeznaczonych właśnie dla tego kraju. W naszej ocenie najlepszy VPN Argentyna to:

 • 6000+ serwerów w 111 krajach
 • Obsługa do 10 urządzeń równocześnie
 • Pomoc i wsparcie online przez 24/7
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Aktualna promocja: 75% zniżki i 3 miesiące gratis
od
2,99€
za miesiąc
Sprawdź ❯❯
 • 3200+ serwerów w 100 krajach
 • Obsługa nieograniczonej liczby urządzeń
 • Pomoc i wsparcie online przez 24/7
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Aktualna promocja: 84% zniżki
od
1.99€
za miesiąc
Sprawdź ❯❯
 • 3000+ serwerów w 95 krajach
 • Obsługa do 5 urządzeń równocześnie
 • Pomoc i wsparcie online przez 24/7
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Aktualna promocja: 49% zniżki i 3 miesiące gratis
od
6,67$
za miesiąc
Sprawdź ❯❯
 • 7400+ serwerów w 91 krajach
 • Obsługa do 7 urządzeń równocześnie
 • Pomoc i wsparcie online przez 24/7
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Aktualna promocja: 83% zniżki
od
2€
za miesiąc
Sprawdź ❯❯
 • 2000+ serwerów w 115 krajach
 • Obsługa do 5 urządzeń równocześnie
 • Pomoc i wsparcie online przez 24/7
 • 31-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Aktualna promocja: 81% zniżki
od
2,08$
za miesiąc
Sprawdź ❯❯

W przypadku każdej z tych usług można skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy, jeżeli okaże się że usługa nie spełni oczekiwań. Ale są to na tyle sprawdzone sieci VPN, że taka sytuacja raczej nie będzie mieć miejsca.

Jak zmienić IP na argentyńskie przy pomocy VPN?

VPN Argentyna pozwala na bardzo prostą zmianę adresu IP na argentyński. Można to streścić w kilku prostych punktach, które trzeba wykonać żeby już po kilku chwilach cieszyć się z dostępu do internetu tak jakby się przebywało w Argentynie. Żeby zmienić IP na argentyńskie trzeba:

 1. Wykupić dostęp do sieci VPN z serwerami w Argentynie, jeżeli nie posiada się konta w usłudze VPN.
 2. Pobrać klienta VPN czyli specjalny program, ze strony firmy która zapewnia nam dostęp do usługi VPN.
 3. Zainstalować, uruchomić i zalogować się na swoje konto w pobranym wcześniej kliencie sieci VPN.
 4. W programie odszukać na liście serwer pod nazwą VPN Argentyna.
 5. Połączyć się ze znalezionym serwerem.
 6. W tym momencie mamy argentyński adres IP i przenieśliśmy się w sposób wirtualny do Argentyny.

Serwer VPN w Argentynie – zastosowania

Argentyński VPN ma wiele praktycznych zastosowań, które sprawiają że korzystanie z połączenia z internetem właśnie przez ten kraj jest ciekawą opcją dla użytkowników z Polski.

Najpopularniejsze zastosowanie sieci VPN w Argentynie to oczywiście kupno gier oraz innych produktów cyfrowych za pomocą argentyńskiego IP. Nękające gospodarkę Argentyny od lat kryzysy sprawiają, że wartość waluty tego kraju czyli peso argentyńskiego mocno spadła w stosunku do dolara, euro oraz złotówki. A to daje okazję do zaoszczędzenia paru złotych na produktach cyfrowych takich jak programy oraz gry komputerowe kupionych w tym kraju.

Zakup gier na Steam i innych platformach dzięki sieci VPN z Argentyny

Korzystanie z argentyńskiego VPN jest bardzo popularne do zakupów internetowych, zwłaszcza wśród osób, które próbują taniej kupić gry komputerowe np. na platformie Steam oraz G2A. Wszystko za sprawą waluty tego kraju (peso argentyńskie), która jest bardzo słaba i jej kurs w przeliczeniu na złotówki lub dolary wypada bardzo korzystnie. W ten sposób, korzystając z argentyńskiego IP można kupić gry o wiele taniej i sporo zaoszczędzić.

Ceny steam Argentyna
Przykładowe ceny na Steam przy połączeniu przez VPN Argentyna

Dostęp do argentyńskiej telewizji za pomocą VPN

Oprócz tego, argentyńska sieć VPN daje dostęp do telewizji internetowej i VOD, filmów i seriali z tego kraju. Z racji tego, że piłka nożna jest niezwykle cenionym sportem w tym kraju, to może okazać się że transmisje meczy argentyńskiej ligi mogą być dostępne tylko w lokalnych streamingach. Popularne, stacje telewizyjne w Argentynie, które są dostępne online to m.in.:

 • America TV
 • Televisión Pública
 • El Nueve
 • Telefe
 • El Trece

Argentyńska telewizja internetowa prowadzi oczywiście transmisje w języku hiszpańskim. Do ich oglądania niezbędna jest zmiana regionu na Argentynę przy pomocy VPN.

Sieć VPN Argentyna – czy za zmianę IP można dostać bana lub blokadę konta?

W kwestii bana lub blokady konta na Steam oraz innych platformach, gdzie można dokonywać zakupów produktów cyfrowych, głosy i opinie w internecie są podzielone. Wiele osób stosuje trik z korzystaniem z serwerów VPN w Argentynie i z powodzeniem kupuje tańsze gry. Ale pojawiają się też rzadkie głosy, że ktoś stracił konto lub dostał bana. Tutaj każdy musi samodzielnie podjąć decyzję czy ryzyko jest warte oszczędności.

Stosowanie takich metod na zmianę regionu na Argentynę łamie regulaminy usług takich jak Steam, więc podstawa do blokady konta jest. Ale nigdy nie było też masowych akcji blokowania kont za wykrycie aktywności za pomocą sieci VPN. Na pewno korzystając z VPN Argentyna do zakupów trzeba pamiętać, że ryzyko bana istnieje i robi się to na swoją własną odpowiedzialność.

Darmowy VPN Argentyna – czy są jakieś opcje?

Jeżeli szukasz sieci VPN w Argentynie za darmo to mamy złą wiadomość. Argentyna nie należy do najbardziej popularnych lokalizacji serwerów VPN i w związku z tym firmy oferujące darmowe sieci VPN nie udostępniają jej w swoich bezpłatnych pakietach. A te najcześciej obejmują tylko najpopularniejsze lokalizacje, takie jak np. USA lub Holandia. Podobnie jest z darmowymi usługami VPN z polskim IP. Nikogo nie powinno więc dziwić, że mało która licząca się firma oferuje możliwość korzystania z darmowych serwerów VPN w Argentynie.

Alternatywą jest skorzystanie z gwarancji zwrotu pieniędzy, które oferują płatne sieci VPN. Wtedy można odzyskać pieniądze wydane na kupno dostępu do sieci VPN z argentyńskim IP w sytuacji, w której okaże się że usługa nie spełnia naszych oczekiwań. Wystarczy zgłosić się do pomocy technicznej z prośbą o rezygnację usługi, pamiętając o zachowaniu odpowiedniego okresu (zazwyczaj mamy na to do 30 dni od dnia zakupu).

Sieć VPN dla Argentyny – pytania i odpowiedzi

Jak VPN pozwala zmienić lokalizację na Argentynę?

VPN to technologia, która umożliwia bezpieczne łączenie się z internetem za pośrednictwem specjalnego serwera pośredniczącego. W kontekście zmiany IP na argentyńskie, VPN pozwala użytkownikom na łączenie się z serwerem znajdującym się w Argentynie, dzięki czemu pozornie stają się „mieszkańcami” tego kraju w świecie wirtualnym.

Dlaczego warto zmieniać IP na argentyńskie?

Zmiana IP na argentyńskie pozwala na dostęp do treści, usług oraz ofert dostępnych wyłącznie dla mieszkańców Argentyny. Może to obejmować dostęp do lokalnych stacji telewizyjnych, serwisów VOD, usług bankowych, a nawet korzystanie z lepszych cen na niektóre produkty.

Czy korzystanie z VPN w Argentynie jest legalne?

Tak, korzystanie z VPN jest legalne w większości krajów, w tym w Argentynie. Warto jednak pamiętać, że niektóre działania np. naruszanie praw autorskich czy korzystanie z nielegalnych usług są wciąż nielegalne, nawet jeśli korzystasz z VPN.

Jakie są najlepsze VPN do zmiany IP na argentyńskie?

Wybór najlepszego VPN zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Warto jednak zwrócić uwagę na takie cechy jak szybkość, poziom bezpieczeństwa, obsługa klienta oraz oczywiście dostępność serwerów w Argentynie.

Inne lokalizacje serwerów