VPN Argentyna – zmiana IP na argentyńskie

Szukasz VPN z serwerami w Argentynie? Chcesz zmienić swój adres IP na argentyński i korzystać z oferty różnych serwisów i usług internetowych przeznaczonych dla tego kraju? Gry na Steam, G2A oraz usługi i programy w innych serwisach mogą stać się dostępne właśnie dzięki argentyńskiemu IP. Tutaj znajdziesz porównanie najlepszych VPN Argentyna, z szybkimi serwerami w dobrej cenie.

Argentyna, kraj ze stolicą w Buenos Aires, który w pierwszej kolejności kojarzy się wielu osobom z tango, tańcem niezwykle tam popularnym. W ostatnich latach gospodarkę Argentyny nękają kryzysy, co odbija się na kursie tamtejszej waluty. A to daje okazję do zaoszczędzenia paru złotych na produktach cyfrowych, które można kupić w tamtym kraju.

Najlepsze serwery VPN Argentyna

Jest kilka firm, które oferują szybkie serwery VPN zlokalizowane w Argentynie. Są to wiodące przedsiębiorstwa dostarczające usługi VPN na całym świecie. Decydując się na nie, możesz liczyć na szybką i sprawną usługę, na której z pewnością się nie zawiedziesz. A w przypadku braku satysfakcji – zawsze jest możliwość skorzystania z gwarancji zwrotu pieniędzy.

Nie są to usługi VPN w Argentynie za darmo, ale są zdecydowanie warte swojej ceny.

Jak zmienić IP na argentyńskie za pomocą VPN?

Jest to bardzo proste i nie ma w tym żadnej większej filozofii. Sprowadza się do kilku szybkich czynności, które trzeba wykonać.

  1. Po pierwsze, musisz mieć dostęp do usługi VPN, która ma serwery zlokalizowane w Argentynie. Wybierz taką firmę, której oferta VPN najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom.
  2. Do połączenia się z serwerem VPN potrzebny jest program – klient VPN. Pobierz go ze strony firmy, od której kupiłeś VPN. Będzie już odpowiednio skonfigurowany.
  3. Zaloguj się w tym programie przy pomocy danych do konta stworzonych w trakcie kupna usługi.
  4. Odszukaj Argentynę na liście dostępnych państw, w których firma ma serwery.
  5. Połącz się z serwerem. Po kilku sekundach będziesz mieć argentyński adres IP.

Do czego można użyć argentyńskiego VPN?

Korzystanie z argentyńskiego VPN jest bardzo popularne wśród osób, które próbują taniej kupić gry komputerowe np. na Steam czy G2A. Wszystko za sprawą waluty tego kraju (peso argentyńskie), która jest bardzo słaba i jej kurs w przeliczeniu na złotówki lub dolary wypada bardzo korzystnie. W ten sposób, korzystając z argentyńskiego IP można kupić gry o wiele taniej i sporo zaoszczędzić.

Oprócz tego, argentyńskie IP daje dostęp do telewizji VOD, filmów i seriali z tego kraju. Z racji tego, że piłka nożna jest niezwykle cenionym sportem w tym kraju, to może okazać się że transmisje meczy piłki nożnej argentyńskich drużyn mogą być dostępne tylko w lokalnych streamingach. Popularne, stacje telewizyjne w Argentynie, które są dostępne online to m.in. America TV, Televisión Pública, El Nueve, Telefe czy El Trece. Nadają w języku hiszpańskim. Do ich oglądania niezbędne jest argentyńskie IP, które można uzyskać przy pomocy VPN.