Recenzja Proxy.sh 2023

Proxy.sh

Proxy.sh na tle konkurencyjnych usług nie wyróżnia się specjalnie jeśli chodzi o oferowane możliwości. Decydując się na VPN od Proxy.sh możemy liczyć na dostęp do serwerów w 56 krajach. Ten dostawca VPN zapewnia szyfrowanie 256-bit.

Z usługi możemy korzystać na 3 urządzeniach jednocześnie. Proxy.sh udostępnia gotowe aplikacje na Windowsa, macOSa oraz Linuxa, a w przypadku urządzeń mobilnych na Androida i iOSa. Wsparcie użytkownika w przypadku problemów możliwe jest za pośrednictwem systemu zgłoszeń.

Proxy.sh pozwala na korzystania z usług P2P za pośrednictwem swoich serwerów.

Proxy.sh udostępnia swoim użytkownikom następujące protokoły VPN:

  • OpenVPN
  • SoftEther

Wśród dostępnych w ramach abonamentu w Proxy.sh protokołów znajdzimy protokół OpenVPN, uznawany obecnie za najbezpieczniejszy. Warto również dodać, że Proxy.sh jako jeden z nielicznych dostawców VPN udostępnia protokół SoftEther.

Proxy.sh nie gromadzi żadnych logów i informacji na temat tego, co robią użytkownicy. Aktywność (czyli np. z czym się łączymy, jakie strony odwiedzamy), czas połączenia oraz wykorzystany transfer nie są logowane. Aplikacja kliencka Proxy.sh jest wyposażona w killswitch, który zablokuje połączenie z siecią w sytuacji utraty połączenia z VPN. Warto również wspomnieć o tym, że użytkownicy Proxy.sh mogą skorzystać dla dodatkowej ochrony z serwerów Double VPN czyli podwójnego VPN-a. Dzięki możliwości płatności przy pomocy Bitcoina, mamy możliwość dokonania całkowicie anonimowego zakupu usługi. Lokalizacja firmy odpowiedzialnej za Proxy.sh to Seszele, kraj poza grupą tzw. Państw Pięciu Oczu.

W Proxy.sh można wybrać spośród 2 planów abonamentu. Najkorzystniej wypada abonament roczny, czyli 12 miesięcy korzystania z Proxy.sh. W tym przypadku cena za miesiąc wyniesie nas 7,50 USD, co da cenę niższą o 25% w stosunku do planu miesięcznego.

Płatność za usługę

Za abonament w Proxy.sh możemy zapłacić przy pomocy karty kredytowej, PayPala oraz przelewu bankowego. Anonimowe płatności są możliwe przy pomocy Bitcoina lub alternatywnych kryptowalut.

7 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Decydując się na Proxy.sh mamy możliwość skorzystania z 7-dniowej gwarancji zwrotu pieniedzy. Oznacza to, że jeżeli będziemy niezadowoleni z usługi VPN od Proxy.sh to zostaną nam zwrócone pieniądze.