Perfect Privacy - recenzja i opinie 2022

Perfect-Privacy.com DZIAŁA NA:
NASZA OCENA7/10

Perfect Privacy na tle konkurencyjnych usług nie wyróżnia się specjalnie jeśli chodzi o oferowane możliwości. Decydując się na VPN od Perfect Privacy możemy liczyć na dostęp do serwerów w 23 krajach. Ten dostawca VPN zapewnia szyfrowanie 256-bit.

Z usługi możemy korzystać na 6 urządzeniach jednocześnie. Perfect Privacy udostępnia gotowe aplikacje na Windowsa i Linuxa. Wsparcie użytkownika w przypadku problemów możliwe jest za pośrednictwem systemu zgłoszeń i forum.

Perfect Privacy pozwala na korzystania z usług P2P za pośrednictwem swoich serwerów.

Perfect Privacy udostępnia swoim użytkownikom następujące protokoły VPN:

  • OpenVPN
  • PPTP
  • L2TP/IPSec

Wśród dostępnych w ramach abonamentu w Perfect Privacy protokołów znajdziemy protokół OpenVPN, uznawany obecnie za najbezpieczniejszy.

Perfect Privacy nie gromadzi żadnych logów i informacji na temat tego, co robią użytkownicy. Aktywność (czyli np. z czym się łączymy, jakie strony odwiedzamy), czas połączenia oraz wykorzystany transfer nie są logowane. Aplikacja kliencka Perfect Privacy jest wyposażona w killswitch, który zablokuje połączenie z siecią w sytuacji utraty połączenia z VPN. Warto również wspomnieć o tym, że użytkownicy Perfect Privacy mogą skorzystać dla dodatkowej ochrony z serwerów Double VPN czyli podwójnego VPN-a. Dzięki możliwości płatności przy pomocy Bitcoina, mamy możliwość dokonania całkowicie anonimowego zakupu usługi. Lokalizacja firmy odpowiedzialnej za Perfect Privacy to Szwajcaria, kraj poza grupą tzw. Państw Pięciu Oczu.

W chwili obecnej Perfect Privacy posiada serwery VPN w 23 krajach. Jest to przeciętna liczba lokalizacji serwerów na tle pozostałych dostawców usług VPN. Perfect Privacy nie posiada w ofercie serwera zlokalizowanego w Polsce.

Serwery, z których możemy korzystać w ramach abonamentu w Perfect Privacy znajdują się w Europie, Ameryce, Australii, Afryce oraz Azji.

W Perfect Privacy można wybrać spośród 4 planów abonamentu. Najkorzystniej wypada abonament 2 letni, czyli 24 miesiące korzystania z Perfect Privacy. W tym przypadku cena za miesiąc wyniesie nas 8,96 EUR, co da cenę niższą o 31% w stosunku do planu miesięcznego.

Płatność za usługę

Za abonament w Perfect Privacy możemy zapłacić przy pomocy karty kredytowej i PayPala. Anonimowe płatności są możliwe przy pomocy Bitcoina.

7 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Decydując się na Perfect Privacy mamy możliwość skorzystania z 7-dniowej gwarancji zwrotu pieniedzy. Oznacza to, że jeżeli będziemy niezadowoleni z usługi VPN od Perfect Privacy to zostaną nam zwrócone pieniądze.

Opinie o Perfect Privacy

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Dodaj swoją ocenę i opinię o Perfect Privacy