Recenzja Hotspot Shield 2024

HotspotShield.com

Z usługi możemy korzystać na 5 urządzeniach jednocześnie. Hotspot Shield udostępnia gotowe aplikacje na Windowsa i macOSa, a w przypadku urządzeń mobilnych na Androida i iOSa. Wsparcie użytkownika w przypadku problemów możliwe jest za pośrednictwem systemu zgłoszeń.

Hotspot Shield pozwala na korzystania z usług P2P za pośrednictwem swoich serwerów.

Hotspot Shield nie przechowuje logów związanych z aktywnością użytkowników, czyli np. na temat odwiedzanych stron. Aplikacja kliencka Hotspot Shield jest wyposażona w killswitch, który zablokuje połączenie z siecią w sytuacji utraty połączenia z VPN.

Hotspot Shield zapisuje informacje dotyczące czasów połączeń i wykorzystanego transferu. Hotspot Shield nie udostępnia płatności przy pomocy Bitcoina, więc anonimowy zakup usługi jest utrudniony. Pewnym minusem Hotspot Shield jest lokalizacja siedziby, a mianowicie Stany Zjednoczone – jest to kraj należący do tzw. grupy Państw Pięciu Oczu.

W Hotspot Shield można wybrać spośród 3 planów abonamentu. Najkorzystniej wypada abonament roczny, czyli 12 miesięcy korzystania z Hotspot Shield. W tym przypadku cena za miesiąc wyniesie nas 5,99 USD, co da cenę niższą o 54% w stosunku do planu miesięcznego.

Płatność za usługę

Za abonament w Hotspot Shield możemy zapłacić przy pomocy karty kredytowej, PayPala oraz przelewu bankowego.

45 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Decydując się na Hotspot Shield mamy możliwość skorzystania z 45-dniowej gwarancji zwrotu pieniedzy. Oznacza to, że jeżeli będziemy niezadowoleni z usługi VPN od Hotspot Shield to zostaną nam zwrócone pieniądze.