Promocje VPN na Black Friday i Cyber Monday 2018

20.11.2018
Promocje VPN na Black Friday i Cyber Monday 2018

Okres poprzedzający Black Friday i Cyber Monday to dni, kiedy można trafić na najlepsze promocje na VPN. Poszczególni dostawcy usługi prześcigają się w wymyślaniu jak najbardziej atrakcyjnych z punktu widzenia klienta promocji na Black Friday i Cyber Monday. Oczywiście nikogo nie zdziwi to, że wszystkie promocje obracają się wokół ceny VPN.

Black Friday to piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, kiedy to sklepy tradycyjne i internetowe oferują klientom promocje i przeceny niespotykane w innych dniach roku. W świecie online, oprócz Black Friday mamy również Cyber Monday, czyli pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia, kiedy to sklepy internetowe oferują wyjątkowe promocje. Nie omija on również usług VPN.

[Aktualizacja 21.11.2018] - dodana promocja w ProtonVPN i IPVanish 
[Aktualizacja 23.11.2018] - dodana promocja w Ivacy, CyberGhost

Najlepsze promocje VPN na Black Friday i Cyber Monday 2018

Przyjrzeliśmy się tegorocznym promocjom przygotowanym przez różnych dostawców VPN i zebraliśmy je w jednym miejscu. Wszystkie promocje zostały posortowane po cenie, bo jakby nie patrzeć - to właśnie ceny dotyczą te promocje. Dostawcy VPN są wymienieni w kolejności od najniższej ceny za miesiąc do najwyższej.

PureVPN

PureVPN - od 1,32$ za miesiąc

Na chwilę obecną promocja przygotowana przez PureVPN, jest bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o cenę. W ramach promocji możemy kupić VPN na 5 lat za 79$, co da średnio 1,32$ za każdy miesiąc korzystania z usługi (da to oszczędność 587$ w porównaniu do płatności miesięcznych). Mamy przy tym 31 dni na zwrot pieniędzy.

Niestety PureVPN ma złą opinię jeśli chodzi o ochronę prywatności. Jeżeli to właśnie tego oczekujemy od usługi VPN to radzimy zainteresować się innymi dostawcami.

Z promocji PureVPN na Black Friday można skorzystać na tej stronie.

Ivacy - od 1,34$ za miesiąc

W promocji przygotowanej na Black Friday przez Ivacy możemy kupić ich usługę VPN na 5 lat za 80$ co da średnią cenę miesięczną w wysokości 1,34$. 

Z promocji Ivacy na Black Friday można skorzystać na tej stronie.

Surfshark

Surfshark - od 1,99$ za miesiąc

Surfshark to stosunkowo młody dostawcy usług VPN, jednak bardzo intensywnie rozwijający swoją usługę. Na Black Friday przygotował bardzo dobrą promcję - możemy kupić abonament na 2 lata za 47,76$, czyli za każdy miesiąc wyjdzie 1,99$. Bardzo dobra oferta.

Z promocji Surfshark można skorzystać na tej stronie.

ProtonVPN

ProtonVPN - od 2€ za miesiąc

ProtonVPN przygotował bardzo ciekawą promocję na swoje usługi, bowiem z okazji Black Friday cena wszystkich pakietów przy zakupie na 2 lata została obniżona o 50%. Promocja objęła również pakiet, w którym oprócz usługi VPN możemy kupić ProtonMail, czyli bezpieczną pocztę (od której ta firma rozpoczęła działalność). Za usługę zapłacimy:

  • 2€ miesięcznie (48€ za dwa lata) za pakiet ProtonVPN Basic
  • 4€ miesięcznie (96€ za dwa lata) za pakiet ProtonVPN Plus (ma o wiele więcej możliwości)
  • 6€ miesięcznie (144€ za dwa lata) za pakiet ProtonVPN Plus z abonamentem na ProtonMail Plus

Promocja potrwa do 29 listopada. Z promocji można skorzystać na tej stronie.


TrustZone - od 2,33$ za miesiąc

W ramach przygotowanej przez TrustZone promocji możemy kupić abonament VPN na 2 lata za 55,92$, czyli za każdy miesiąc wyjdzie 2,33$. Promocja trwa od 20.11.2018 do 27.11.2018

Z promocji TrustZone można skorzystać na tej stronie.

CyberGhost - od 2,50$ za miesiąc

Na Black Friday CyberGhost przygotował promocję, w której usługę na 3 lata można kupić za 89,90$. Mamy możliwość skorzystania z 45 dni na testy, gdyż ta firma daje aż tak długą gwarancję zwrotu pieniędzy.

Z promocji CyberGhost można skorzystać na tej stronie.


SaferVPN - od 2,51$ za miesiąc

Promocja w SaferVPN to 90,50$ za trzy lata dostępu do usługi. Daje to 2,50$ za każdy miesiąc korzystania z VPN od tej firmy.

Z promocji SaferVPN można skorzystać na tej stronie.


NordVPN - od 2,99$ za miesiąc

NordVPN na okres związany z Black Friday i Cyber Monday przygotował promocję, w której mamy możliwość kupna 3-letniego abonamentu za 107,55$ co daje 2,99$ za każdy miesiąc korzystania z usługi (oszczędność rzędu 322,65$ w stosunku do płatności miesięcznych).

Z promocji NordVPN można skorzystać na tej stronie.


IPVanish - od 3,33$ za miesiąc

W ramach oferty specjalnej w IPVanish, usługę możemy kupić za 79,99$ decydując się na abonament na 2-lata, co da średnią cenę za miesiąc wynoszącą 3,33$.

Promocja potrwa do 27 listopada.

Z promocji IPVanish można skorzystać na tej stronie.


ExpressVPN - od 6,67$ za miesiąc, 99$ za 15 miesięcy (3 miesiące gratis)

ExpressVPN na Black Friday ma promocję, w której przy zakupie abonamentu na 12 miesięcy otrzymamy dodatkowo 3 miesiące gratis. Da to średnią cenę 6,67$ na miesiąc przy płatności 99$ za 15 miesięcy.

Z promocji ExpressVPN można skorzystać na tej stronie.

Czy warto skorzystać z promocji?

Naszym zdaniem warto. Jeśli dopiero rozważasz kupno tego typu usługi lub obecny abonament Ci się kończy i szukasz nowej firmy, to zdecydowanie jest to najlepszy czas na zmiany. Takie promocje jak te przygotowane na Black Friday zdarzają się bardzo rzadko. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy, jeżeli usługa nie spełni Twoich oczekiwań.

Artykuł będziemy na bieżąco aktualizować w miarę pojawiania się nowych promocji i ofert.

Udostępnij artykuł:

Wykop

Powiązane artykuły

Co to jest VPN? Jak działa VPN?
21.06.2016

Co to jest VPN? Jak działa VPN?

VPN to skrót od angielskich słów Virtual Private Network czyli Wirtualna Sieć Prywatna. Jest to technologia, która pozwala na stworzenie szyfrowane...

Jak bezpiecznie korzystać z Internetu w czasie podróży? Jak chronić telefon i komputer za granicą?
08.03.2019

Jak bezpiecznie korzystać z Internetu w czasie podróży? Jak chronić telefon i komputer za granicą?

Obecnie Internet towarzyszy nam bez przerwy, w każdym miejscu i o każdej porze. Nie ważne gdzie jesteśmy, w ciagu kilku sekund możemy korzystać z s...