Promocje VPN na Black Friday i Cyber Monday 2018

Radek Król 20.11.2018
Promocje VPN na Black Friday i Cyber Monday 2018

Okres poprzedzający Black Friday i Cyber Monday to dni, kiedy można trafić na najlepsze promocje na VPN. Poszczególni dostawcy usługi prześcigają się w wymyślaniu jak najbardziej atrakcyjnych z punktu widzenia klienta promocji na Black Friday i Cyber Monday. Oczywiście nikogo nie zdziwi to, że wszystkie promocje obracają się wokół ceny VPN.

Black Friday to piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, kiedy to sklepy tradycyjne i internetowe oferują klientom promocje i przeceny niespotykane w innych dniach roku. W świecie online, oprócz Black Friday mamy również Cyber Monday, czyli pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia, kiedy to sklepy internetowe oferują wyjątkowe promocje. Nie omija on również usług VPN.

[Aktualizacja 21.11.2018] - dodana promocja w ProtonVPN i IPVanish 
[Aktualizacja 23.11.2018] - dodana promocja w Ivacy, CyberGhost

Najlepsze promocje VPN na Black Friday i Cyber Monday 2018

Przyjrzeliśmy się tegorocznym promocjom przygotowanym przez różnych dostawców VPN i zebraliśmy je w jednym miejscu. Wszystkie promocje zostały posortowane po cenie, bo jakby nie patrzeć - to właśnie ceny dotyczą te promocje. Dostawcy VPN są wymienieni w kolejności od najniższej ceny za miesiąc do najwyższej.

PureVPN

PureVPN - od 1,32$ za miesiąc

Na chwilę obecną promocja przygotowana przez PureVPN, jest bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o cenę. W ramach promocji możemy kupić VPN na 5 lat za 79$, co da średnio 1,32$ za każdy miesiąc korzystania z usługi (da to oszczędność 587$ w porównaniu do płatności miesięcznych). Mamy przy tym 31 dni na zwrot pieniędzy.

Niestety PureVPN ma złą opinię jeśli chodzi o ochronę prywatności. Jeżeli to właśnie tego oczekujemy od usługi VPN to radzimy zainteresować się innymi dostawcami.

Z promocji PureVPN na Black Friday można skorzystać na tej stronie.

Ivacy - od 1,34$ za miesiąc

W promocji przygotowanej na Black Friday przez Ivacy możemy kupić ich usługę VPN na 5 lat za 80$ co da średnią cenę miesięczną w wysokości 1,34$. 

Z promocji Ivacy na Black Friday można skorzystać na tej stronie.

Surfshark

Surfshark - od 1,99$ za miesiąc

Surfshark to stosunkowo młody dostawcy usług VPN, jednak bardzo intensywnie rozwijający swoją usługę. Na Black Friday przygotował bardzo dobrą promcję - możemy kupić abonament na 2 lata za 47,76$, czyli za każdy miesiąc wyjdzie 1,99$. Bardzo dobra oferta.

Z promocji Surfshark można skorzystać na tej stronie.

ProtonVPN

ProtonVPN - od 2€ za miesiąc

ProtonVPN przygotował bardzo ciekawą promocję na swoje usługi, bowiem z okazji Black Friday cena wszystkich pakietów przy zakupie na 2 lata została obniżona o 50%. Promocja objęła również pakiet, w którym oprócz usługi VPN możemy kupić ProtonMail, czyli bezpieczną pocztę (od której ta firma rozpoczęła działalność). Za usługę zapłacimy:

  • 2€ miesięcznie (48€ za dwa lata) za pakiet ProtonVPN Basic
  • 4€ miesięcznie (96€ za dwa lata) za pakiet ProtonVPN Plus (ma o wiele więcej możliwości)
  • 6€ miesięcznie (144€ za dwa lata) za pakiet ProtonVPN Plus z abonamentem na ProtonMail Plus

Promocja potrwa do 29 listopada. Z promocji można skorzystać na tej stronie.


TrustZone - od 2,33$ za miesiąc

W ramach przygotowanej przez TrustZone promocji możemy kupić abonament VPN na 2 lata za 55,92$, czyli za każdy miesiąc wyjdzie 2,33$. Promocja trwa od 20.11.2018 do 27.11.2018

Z promocji TrustZone można skorzystać na tej stronie.

CyberGhost - od 2,50$ za miesiąc

Na Black Friday CyberGhost przygotował promocję, w której usługę na 3 lata można kupić za 89,90$. Mamy możliwość skorzystania z 45 dni na testy, gdyż ta firma daje aż tak długą gwarancję zwrotu pieniędzy.

Z promocji CyberGhost można skorzystać na tej stronie.


SaferVPN - od 2,51$ za miesiąc

Promocja w SaferVPN to 90,50$ za trzy lata dostępu do usługi. Daje to 2,50$ za każdy miesiąc korzystania z VPN od tej firmy.

Z promocji SaferVPN można skorzystać na tej stronie.


NordVPN - od 2,99$ za miesiąc

NordVPN na okres związany z Black Friday i Cyber Monday przygotował promocję, w której mamy możliwość kupna 3-letniego abonamentu za 107,55$ co daje 2,99$ za każdy miesiąc korzystania z usługi (oszczędność rzędu 322,65$ w stosunku do płatności miesięcznych).

Z promocji NordVPN można skorzystać na tej stronie.


IPVanish - od 3,33$ za miesiąc

W ramach oferty specjalnej w IPVanish, usługę możemy kupić za 79,99$ decydując się na abonament na 2-lata, co da średnią cenę za miesiąc wynoszącą 3,33$.

Promocja potrwa do 27 listopada.

Z promocji IPVanish można skorzystać na tej stronie.


ExpressVPN - od 6,67$ za miesiąc, 99$ za 15 miesięcy (3 miesiące gratis)

ExpressVPN na Black Friday ma promocję, w której przy zakupie abonamentu na 12 miesięcy otrzymamy dodatkowo 3 miesiące gratis. Da to średnią cenę 6,67$ na miesiąc przy płatności 99$ za 15 miesięcy.

Z promocji ExpressVPN można skorzystać na tej stronie.

Czy warto skorzystać z promocji?

Naszym zdaniem warto. Jeśli dopiero rozważasz kupno tego typu usługi lub obecny abonament Ci się kończy i szukasz nowej firmy, to zdecydowanie jest to najlepszy czas na zmiany. Takie promocje jak te przygotowane na Black Friday zdarzają się bardzo rzadko. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy, jeżeli usługa nie spełni Twoich oczekiwań.

Artykuł będziemy na bieżąco aktualizować w miarę pojawiania się nowych promocji i ofert.

Czytaj również: