VPN Albania – zmiana IP na albańskie

Serwer VPN zlokalizowany w Albanii może okazać się przydatny gdy potrzebujesz albańskiego adresu IP. Zastosowań tego może być naprawdę wiele, począwszy od telewizji a skończywszy na podglądzie tego, jak wygląda sieć z perspektywy mieszkańca Albanii.

W tym bałkańskim kraju ze stolicą w Tiranie jest kilka stacji telewizyjnych, które można oglądać w sieci. Jest to m.in. TV KLAN czy VIZION Plus TV, które prowadzą transmisje online swoich programów. Może okazać się, że zmiana IP na albańskie umożliwi dostęp do filmów, seriali oraz meczy, które dostępne są tylko w tym kraju.

Albania nie należy do Unii Europejskiej, ale jest krajem który kandyduje żeby wstąpić do Unii. Nie obowiązują w niej przez to niektóre regulacje, które wprowadzone zostały np. w kwestiach dostępu do VOD podczas wyjazdów na wakacje. W Albani jest w związku z tym konieczne skorzystanie z VPN w każdej sytuacji, w której będzie się chciało oglądać np. polskie VOD.

Najlepsze serwery VPN w Albanii

Poniżej znajdziesz listę firm, które w swojej ofercie posiadają serwery VPN zlokalizowane w Albanii. Są to maszyny znajdujące się tam fizycznie, co oznacza że są tam na miejscu. Jeżeli w związku z tym masz potrzebę skorzystania z adresu IP tego kraju, to sprawdź ofertę którejś z tych firm