Recenzja Windscribe 2023

Windscribe.com

Windscribe na tle konkurencyjnych usług nie wyróżnia się specjalnie jeśli chodzi o oferowane możliwości. Decydując się na VPN od Windscribe możemy liczyć na dostęp do serwerów w 45 krajach. Ten dostawca VPN zapewnia szyfrowanie 256-bit.

Z usługi możemy korzystać na 6 urządzeniach jednocześnie. Windscribe udostępnia gotowe aplikacje na Windowsa, macOSa oraz Linuxa, a w przypadku urządzeń mobilnych na Androida i iOSa. Wsparcie użytkownika w przypadku problemów możliwe jest za pośrednictwem systemu zgłoszeń.

Windscribe pozwala na korzystania z usług P2P za pośrednictwem swoich serwerów.

Wśród dostępnych w ramach abonamentu w Windscribe protokołów znajdziemy protokół OpenVPN, uznawany obecnie za najbezpieczniejszy.

Aplikacja kliencka Windscribe jest wyposażona w killswitch, który zablokuje połączenie z siecią w sytuacji utraty połączenia z VPN. Warto również wspomnieć o tym, że użytkownicy Windscribe mogą skorzystać dla dodatkowej ochrony z serwerów Double VPN czyli podwójnego VPN-a. Dzięki możliwości płatności przy pomocy Bitcoina, mamy możliwość dokonania całkowicie anonimowego zakupu usługi.

W Windscribe można wybrać spośród 2 planów abonamentu. Najkorzystniej wypada abonament roczny, czyli 12 miesięcy korzystania z Windscribe. W tym przypadku cena za miesiąc wyniesie nas 4,08 USD, co da cenę niższą o 55% w stosunku do planu miesięcznego.

Płatność za usługę

Za abonament w Windscribe możemy zapłacić przy pomocy karty kredytowej i PayPala. Anonimowe płatności są możliwe przy pomocy Bitcoina.

3 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Decydując się na Windscribe mamy możliwość skorzystania z 3-dniowej gwarancji zwrotu pieniedzy. Oznacza to, że jeżeli będziemy niezadowoleni z usługi VPN od Windscribe to zostaną nam zwrócone pieniądze.