Recenzja SpyOFF VPN 2023

SpyOFF.com

SpyOFF VPN na tle konkurencyjnych usług nie wyróżnia się specjalnie jeśli chodzi o oferowane możliwości. Decydując się na VPN od SpyOFF VPN możemy liczyć na dostęp do serwerów w 25 krajach. Ten dostawca VPN zapewnia szyfrowanie 256-bit.

Z usługi możemy korzystać na 6 urządzeniach jednocześnie. SpyOFF VPN udostępnia gotowe aplikacje na Windowsa, macOSa oraz Linuxa, a w przypadku urządzeń mobilnych na Androida i iOSa. Wsparcie użytkownika w przypadku problemów możliwe jest za pośrednictwem systemu zgłoszeń.

SpyOFF VPN pozwala na korzystania z usług P2P za pośrednictwem swoich serwerów.

SpyOFF VPN udostępnia swoim użytkownikom następujące protokoły VPN:

  • OpenVPN
  • PPTP
  • L2TP/IPSec

Wśród dostępnych w ramach abonamentu w SpyOFF VPN protokołów znajdziemy protokół OpenVPN, uznawany obecnie za najbezpieczniejszy.

SpyOFF VPN nie gromadzi żadnych logów i informacji na temat tego, co robią użytkownicy. Aktywność (czyli np. z czym się łączymy, jakie strony odwiedzamy), czas połączenia oraz wykorzystany transfer nie są logowane. Aplikacja kliencka SpyOFF VPN jest wyposażona w killswitch, który zablokuje połączenie z siecią w sytuacji utraty połączenia z VPN. Dzięki możliwości płatności przy pomocy Bitcoina, mamy możliwość dokonania całkowicie anonimowego zakupu usługi. Lokalizacja firmy odpowiedzialnej za SpyOFF VPN to San Marino, kraj poza grupą tzw. Państw Pięciu Oczu.

W chwili obecnej SpyOFF VPN posiada serwery VPN w 25 krajach. Jest to przeciętna liczba lokalizacji serwerów na tle pozostałych dostawców usług VPN. SpyOFF VPN w swojej ofercie posiada serwer VPN zlokalizowany w Polsce, dzięki czemu uzyskamy polskie IP.

Serwery, z których możemy korzystać w ramach abonamentu w SpyOFF VPN znajdują się w Europie, Ameryce, Australii, Afryce oraz Azji.

W SpyOFF VPN można wybrać spośród 3 planów abonamentu. Najkorzystniej wypada abonament roczny, czyli 12 miesięcy korzystania z SpyOFF VPN. W tym przypadku cena za miesiąc wyniesie nas 6,27 EUR, co da cenę niższą o 43% w stosunku do planu miesięcznego.

Płatność za usługę

Za abonament w SpyOFF VPN możemy zapłacić przy pomocy karty kredytowej i PayPala. Anonimowe płatności są możliwe przy pomocy Bitcoina.

SpyOFF VPN umożliwia przetestowanie usługi w ramach bezpłatnego okresu próbnego.