Recenzja SlickVPN 2023

SlickVPN.com

SlickVPN na tle konkurencyjnych usług nie wyróżnia się specjalnie jeśli chodzi o oferowane możliwości. Decydując się na VPN od SlickVPN możemy liczyć na dostęp do serwerów w 35 krajach. Ten dostawca VPN zapewnia szyfrowanie 256-bit.

Z usługi możemy korzystać na 5 urządzeniach jednocześnie. SlickVPN udostępnia gotowe aplikacje na Windowsa i macOSa. Wsparcie użytkownika w przypadku problemów możliwe jest za pośrednictwem systemu zgłoszeń.

SlickVPN pozwala na korzystania z usług P2P za pośrednictwem swoich serwerów.

SlickVPN udostępnia swoim użytkownikom następujące protokoły VPN:

  • OpenVPN
  • PPTP

Wśród dostępnych w ramach abonamentu w SlickVPN protokołów znajdziemy protokół OpenVPN, uznawany obecnie za najbezpieczniejszy.

Aplikacja kliencka SlickVPN jest wyposażona w killswitch, który zablokuje połączenie z siecią w sytuacji utraty połączenia z VPN. Warto również wspomnieć o tym, że użytkownicy SlickVPN mogą skorzystać dla dodatkowej ochrony z serwerów Double VPN czyli podwójnego VPN-a. Dzięki możliwości płatności przy pomocy Bitcoina, mamy możliwość dokonania całkowicie anonimowego zakupu usługi.

W chwili obecnej SlickVPN posiada serwery VPN w 35 krajach. Jest to przeciętna liczba lokalizacji serwerów na tle pozostałych dostawców usług VPN. SlickVPN w swojej ofercie posiada serwer VPN zlokalizowany w Polsce, dzięki czemu uzyskamy polskie IP.

Serwery, z których możemy korzystać w ramach abonamentu w SlickVPN znajdują się w Europie, Ameryce, Australii, Afryce oraz Azji.

W SlickVPN można wybrać spośród 3 planów abonamentu. Najkorzystniej wypada abonament roczny, czyli 12 miesięcy korzystania z SlickVPN. W tym przypadku cena za miesiąc wyniesie nas 4,00 USD, co da cenę niższą o 60% w stosunku do planu miesięcznego.

Za abonament w SlickVPN możemy zapłacić przy pomocy karty kredytowej i PayPala. Anonimowe płatności są możliwe przy pomocy Bitcoina.

Decydując się na SlickVPN mamy możliwość skorzystania z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniedzy. Oznacza to, że jeżeli będziemy niezadowoleni z usługi VPN od SlickVPN to zostaną nam zwrócone pieniądze.