Recenzja SaferVPN 2023

SaferVPN.com

W ramach abonamentu w SaferVPN znajdziemy szereg różnych funkcji i możliwości z których możemy skorzystać. Decydując się na VPN od SaferVPN możemy liczyć na dostęp do serwerów w 33 krajach. Ten dostawca VPN zapewnia szyfrowanie 256-bit.

Z usługi możemy korzystać na 5 urządzeniach jednocześnie. SaferVPN udostępnia gotowe aplikacje na Windowsa i macOSa, a w przypadku urządzeń mobilnych na Androida i iOSa. Wsparcie użytkownika w przypadku problemów możliwe jest za pośrednictwem systemu zgłoszeń.

SaferVPN pozwala na korzystania z usług P2P za pośrednictwem swoich serwerów.

SaferVPN udostępnia swoim użytkownikom następujące protokoły VPN:

  • OpenVPN
  • PPTP
  • IKEv2
  • L2TP/IPSec

Wśród dostępnych w ramach abonamentu w SaferVPN protokołów znajdziemy protokół OpenVPN, uznawany obecnie za najbezpieczniejszy.

SaferVPN nie przechowuje logów związanych z aktywnością użytkowników, czyli np. na temat odwiedzanych stron. Aplikacja kliencka SaferVPN jest wyposażona w killswitch, który zablokuje połączenie z siecią w sytuacji utraty połączenia z VPN. Dzięki możliwości płatności przy pomocy Bitcoina, mamy możliwość dokonania całkowicie anonimowego zakupu usługi. Lokalizacja firmy odpowiedzialnej za SaferVPN to Izrael, kraj poza grupą tzw. Państw Pięciu Oczu.

W chwili obecnej SaferVPN posiada serwery VPN w 33 krajach. Jest to przeciętna liczba lokalizacji serwerów na tle pozostałych dostawców usług VPN. SaferVPN w swojej ofercie posiada serwer VPN zlokalizowany w Polsce, dzięki czemu uzyskamy polskie IP.

Serwery, z których możemy korzystać w ramach abonamentu w SaferVPN znajdują się w Europie, Ameryce, Australii, Afryce oraz Azji.

Okres1 miesiąc12 miesięcy24 miesiące36 miesięcy
Cena za miesiąc10,99 USD5,49 USD3,29 USD2,50 USD
Koszt całkowity10,99 USD65,88 USD78,96 USD89,99 USD
Koszt roczny131,88 USD65,88 USD39,48 USD30,00 USD
Częstotliwość płatnościco miesiącco 12 miesięcyco 24 miesiąceco 36 miesięcy
Oszczędnościbrak-50 %
oszczędzasz 66,00 USD rocznie
-70 %
oszczędzasz 184,80 USD przez dwa lata
-77 %
oszczędzasz 305,65 USD przez 3 lata

W SaferVPN można wybrać spośród 4 planów abonamentu. Najkorzystniej wypada abonament 3 letni, czyli 36 miesięcy korzystania z SaferVPN. W tym przypadku cena za miesiąc wyniesie nas 2,50 USD, co da cenę niższą o 77% w stosunku do planu miesięcznego.

Płatność za usługę

Za abonament w SaferVPN możemy zapłacić przy pomocy karty kredytowej, PayPala oraz przelewu bankowego. Anonimowe płatności są możliwe przy pomocy Bitcoina.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Decydując się na SaferVPN mamy możliwość skorzystania z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniedzy. Oznacza to, że jeżeli będziemy niezadowoleni z usługi VPN od SaferVPN to zostaną nam zwrócone pieniądze.

SaferVPN umożliwia przetestowanie usługi w ramach bezpłatnego okresu próbnego.