Recenzja Ivacy 2023

Ivacy.com

W ramach abonamentu w Ivacy znajdziemy szereg różnych funkcji i możliwości z których możemy skorzystać. Decydując się na VPN od Ivacy możemy liczyć na dostęp do serwerów w 53 krajach. Ten dostawca VPN zapewnia szyfrowanie 256-bit.

Z usługi możemy korzystać na 5 urządzeniach jednocześnie. Ivacy udostępnia gotowe aplikacje na Windowsa i macOSa, a w przypadku urządzeń mobilnych na Androida i iOSa. Wsparcie użytkownika w przypadku problemów możliwe jest za pośrednictwem systemu zgłoszeń i telefonu.

Ivacy pozwala na korzystania z usług P2P za pośrednictwem swoich serwerów.

Ivacy udostępnia swoim użytkownikom następujące protokoły VPN:

  • OpenVPN
  • PPTP
  • L2TP/IPSec
  • SoftEther

Wśród dostępnych w ramach abonamentu w Ivacy protokołów znajdzimy protokół OpenVPN, uznawany obecnie za najbezpieczniejszy. Warto również dodać, że Ivacy jako jeden z nielicznych dostawców VPN udostępnia protokół SoftEther.

Ivacy nie przechowuje logów związanych z aktywnością użytkowników, czyli np. na temat odwiedzanych stron. Aplikacja kliencka Ivacy jest wyposażona w killswitch, który zablokuje połączenie z siecią w sytuacji utraty połączenia z VPN. Lokalizacja firmy odpowiedzialnej za Ivacy to Singapur, kraj poza grupą tzw. Państw Pięciu Oczu.

W chwili obecnej Ivacy posiada serwery VPN w 53 krajach. Jest to dość dużo dostępnych lokalizacji na tle konkurencyjnych usług. Ivacy w swojej ofercie posiada serwer VPN zlokalizowany w Polsce, dzięki czemu uzyskamy polskie IP.

W Ivacy można wybrać spośród 3 planów abonamentu. Najkorzystniej wypada abonament 2 letni, czyli 24 miesiące korzystania z Ivacy. W tym przypadku cena za miesiąc wyniesie nas 2,00 USD, co da cenę niższą o 78% w stosunku do planu miesięcznego.

Za abonament w Ivacy możemy zapłacić przy pomocy karty kredytowej i PayPala. Anonimowe płatności są możliwe przy pomocy Bitcoina lub alternatywnych kryptowalut.

Decydując się na Ivacy mamy możliwość skorzystania z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniedzy. Oznacza to, że jeżeli będziemy niezadowoleni z usługi VPN od Ivacy to zostaną nam zwrócone pieniądze.