GOOSE VPN - recenzja i opinie 2021

GooseVPN.com DZIAŁA NA:
NASZA OCENA6/10

GOOSE VPN na tle konkurencyjnych usług nie wyróżnia się specjalnie jeśli chodzi o oferowane możliwości. Decydując się na VPN od GOOSE VPN możemy liczyć na dostęp do serwerów w 25 krajach. Ten dostawca VPN zapewnia szyfrowanie 256-bit.

Z usługi możemy korzystać na 6 urządzeniach jednocześnie. GOOSE VPN udostępnia gotowe aplikacje na Windowsa i macOSa, a w przypadku urządzeń mobilnych na Androida i iOSa. Wsparcie użytkownika w przypadku problemów możliwe jest za pośrednictwem systemu zgłoszeń.

GOOSE VPN pozwala na korzystania z usług P2P za pośrednictwem swoich serwerów.

GOOSE VPN udostępnia swoim użytkownikom następujące protokoły VPN:

  • OpenVPN
  • PPTP
  • IKEv2
  • L2TP/IPSec

Wśród dostępnych w ramach abonamentu w GOOSE VPN protokołów znajdzimy protokół OpenVPN, uznawany obecnie za najbezpieczniejszy.

GOOSE VPN ma dość słabe parametry jeśli chodzi o ochronę prywatności.

Lokalizacja firmy odpowiedzialnej za GOOSE VPN to Holandia, kraj poza grupą tzw. Państw Pięciu Oczu.

Brak killswitcha w GOOSE VPN to dość istotna wada, bez niego może wycieć nasz prawdziwy adres IP gdy utracimy połączenie z VPN.

W chwili obecnej GOOSE VPN posiada serwery VPN w 27 krajach. Jest to przeciętna liczba lokalizacji serwerów na tle pozostałych dostawców usług VPN. GOOSE VPN w swojej ofercie posiada serwer VPN zlokalizowany w Polsce, dzięki czemu uzyskamy polskie IP.

Opinie o GOOSE VPN

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Dodaj swoją ocenę i opinię o GOOSE VPN