Ekstraklasa, DailyMotion i VPN - dostęp przez Internet w Polsce

15.08.2017
Ekstraklasa, DailyMotion i VPN - dostęp przez Internet w Polsce

Nie każdy może o tym wiedzieć, ale mając wykupiony VPN, możemy bez problemu oglądać mecze Ekstraklasy przez Internet. Jest to możliwe dzięki temu, że Ekstraklasa posiada własny kanał w serwisie DailyMotion dla fanów i kibiców mieszkających poza granicami Polski. Z terenu naszego kraju nie będziemy mieć do niego dostępu, ale posiadając VPN z zagranicznymi serwerami, będziemy mogli łączyć się z siecią przy pomocy adresu IP przypisanego do innego kraju niż Polska - a tym samym uzyskać dostęp do kanału DailyMotion Ekstraklasy i oglądać mecze w jakości HD.

W jednym z naszych wcześniejszych poradników opisywaliśmy już co to jest VPN oraz jak zmienić IP przy pomocy VPN - zarówno na polskie jak i na zagraniczne. Przypomnijmy - VPN to usługa, która pozwala na stworzenie szyfrowanego, wirtualnego tunelu, przez który przechodzi połączenie z naszego komputera do interesujących nas treści w Internecie. Po drodze znajduje się serwer pośredniczący, który może być zlokalizowany w dowolnym kraju - i to właśnie przy pomocy adresu IP tego serwera jesteśmy widoczni w sieci. A tym samym zmienia się nasze IP na adres IP serwera przez który się aktualnie łączymy. Mając VPN możemy np. odblokować polskie VOD gdy przebywamy za granicą, omijać blokady regionalne, chronić prywatność, omijać cenzurę Internetu i poprawić ogólne bezpieczeństwo podczas korzystania z sieci.

Wróćmy jednak do kwestii oglądania meczy Ekstraklasy przez Internet za pomocą VPN.

Ekstraklasa to najwyższa liga rozgrywek piłkarskich w Polsce. Kolejne kolejki Ekstraklasy przyciągają przed ekrany telewizorów, komputerów i na stadiony rzesze miłośników piłki nożnej.

Jeżeli będziemy posiadali zagraniczny adres IP to będziemy mogli bez problemu oglądać polskie mecze Ekstraklasy online. Będzie nam do tego potrzebny VPN, który posiada serwery w krajach innych niż Polska oraz ma dobrą prędkość transmisji. Z VPN-a warto korzystać na co dzień, nie tylko do omijania blokad regionalnych.

Materiał niedostępny. Materiał jest dostępny na terytorium Polski Kanał Ekstraklasy bez użycia VPN podczas łączenia się z Polski
Materiał niedostępny. Materiał jest dostępny na terytorium Polski Kanał Ekstraklasy po użyciu VPN i łączeniu się przez zagraniczny serwer

VPN do Ekstraklasy

Do oglądania transmisji przez Internet (nie tylko Ekstraklasy, również innych materiałów z ograniczeniami regionalnymi) polecamy poniższe usługi. Każdą z nich możemy testować bez zobowiązań i jeśli nie będziemy z niej zadowoleni to otrzymamy zwrot pieniędzy. Możemy je skonfigurować na komputerze z Windowsem, mac OS lub Linuxem, tablecie lub telefonie z iOSem lub Androidem.

NordVPN logo NordVPN

od 3,29$ miesięcznie
Promocja -72%!

 • ponad 3000 serwerów w 60 krajach
 • korzystanie na 6 urządzeniach jednocześnie
 • bardzo atrakcyjna cena
 • dobra szybkość streamingu
 • świetna ochrona prywatności
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

ExpressVPN logo ExpressVPN

od 8,33$ miesięcznie

 • serwery w ponad 95 krajach
 • korzystanie na 3 urządzeniach jednocześnie
 • świetna szybkość połączenia
 • świetny do obchodzenia blokad regionalnych
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Private Internet Access logo Private Internet Access

od 3,33$ miesięcznie

 • serwery w ponad 25 krajach
 • korzystanie na 5 urządzeniach jednocześnie
 • 7 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • świetna ochrona prywatności
 • dobra prędkość

Decydując się na dowolną z wyżej opisanych usług, bez problemu uzyskasz dostęp do kanału Ekstraklasy na DailyMotion. Jeżeli natomiast interesuje Cię oferta innych dostawców, to zawsze możesz sprawdzić nasz aktualny ranking najlepszych VPN.

Udostępnij artykuł:

Wykop

Powiązane artykuły

Jak oglądać ipla, TVN Player, TVP i polską telewizję za granicą?
08.02.2017 Blokady regionalne

Jak oglądać ipla, TVN Player, TVP i polską telewizję za granicą?

Podróże służbowe, wakacje lub emigracja. Z różnych powodów nasze życie coraz częściej toczy się poza granicami Polski. Dzięki dynamicznie rozwijają...

Jak oglądać Mundial 2018 za granicą?
13.06.2018 Blokady regionalne

Jak oglądać Mundial 2018 za granicą?

Mundial to niewątpliwie największe święto piłkarskie. Tegoroczna impreza odbywająca się w Rosji jak zwykle przyciągnie tłumy kibiców na stadiony or...