Letnia promocja w CyberGhost VPN

05.07.2017
Letnia promocja w CyberGhost VPN

Jeden z popularniejszych dostawców VPN - CyberGhost VPN - uruchomił letnią promocję na swoje usługi. Podczas trwającej przez cały lipiec promocji wszystkie ceny zostały obniżone o 57%. Do wyboru mamy trzy różne plany z których możemy skorzystać.

Za podstawowy abonament Cyberghost Premium zapłacimy 21,50€ za rok (da to 1,79€ miesięcznie za ochronę VPN). Link do promocji na stronie Cyberghost.

Za usługę Cyberghost Premium Plus (zwiększa limit urządzeń do 5) zapłacimy za rok 34,40€ i koszt miesięczny wyniesie 2,87€. Link do promocji na stronie Cyberghost.

Mamy również możliwość skorzystania z oferty specjalnej i zakupić usługę Cyberghost Premium Plus na 7 lat w promocyjnej cenie za 240€ (przeceniona z 560€). Link do promocji na stronie Cyberghost.

Promocja kończy się 31 lipca.

Udostępnij ten tekst:

Wykop

Popularne artykuły

Jak zmienić IP? Zmieniamy adres IP przy pomocy VPN
05.03.2017

Jak zmienić IP? Zmieniamy adres IP przy pomocy VPN

Z pojęciem adresu IP spotkał się zapewne każdy Internauta. Ten złożony z kilku cyfr i kropek ciąg umożliwia komunikację w globalnej sieci. Używany ...

Polska telewizja online za granicą - jak oglądać w 2019?
08.02.2017

Polska telewizja online za granicą - jak oglądać w 2019?

Pomimo możliwości swobodnego podróżowania i przemieszczania się po całym świecie, wielu Polaków natrafi na problem, gdy będą chcieli oglądać polską...